PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341466}
6,3 51 200
ocen
6,3 10 1 51200
7,1 22
oceny krytyków
33 sceny z życia
powrót do forum filmu 33 sceny z życia

i po co?

ocenił(a) film na 1

Kogo ten film porusza? Chyba mamy sporo ludzi chowanych pod kloszem i kompletnie nie znających życia skoro ich te scenki ruszają, nie miałem i mam nadzieje mieć nie będę identycznej sytuacji, ale ten film to tak jakbym kogoś odgrywającego moje życie oglądał - nie widzę w tym sensu. Tylko proszę mi tu nie pisać iż nie zrozumiałem....

Gothfryd

Gówno jakich mało.

ocenił(a) film na 6
Marek84

w sumie wiele filmów tak oceniasz:)

Gothfryd

Nie trzeba być chowanym pod kloszem, żeby film o umieraniu bliskich kogoś ruszył...

ocenił(a) film na 2
crusing24

o umieraniu tak ale nie w takich patologicznych relacjach z ludżmi zachowującymi się od czapy

Gothfryd

"nie miałem i mam nadzieje mieć nie będę identycznej sytuacji" - Daj nam znać gdy coś się zmieni.

Gothfryd


"kinomanpl
w odpowiedzi na post: duude | 5 paź 2016 23:33
ocenił(a) ten film na: 9

Życie postawiło mnie kiedyś w takiej sytuacji, jak bohaterów filmu i myślę, że mam prawo powiedzieć, że jest jak najbardziej realistyczny. W moim przypadku było inaczej, ale też nie było jakoś tak idealnie, jak to niby rodzina trzymała się razem i wszyscy cały czas się wspierali. Czasem się wspierali, a czasem nie. Każdy przeżywa śmierć kogoś bliskiego na swój sposób i nie da się, po prostu się nie na ze 100% pewnością stwierdzić, jak ty byś się zachował, póki cię to nie spotka. Moim zdaniem bohaterowie tego filmu zachowywali się normalnie."

ocenił(a) film na 1
Gothfryd

NUDNE PIERDOŁY. Masakra. Dno.

Varza

Nie bardzo. Bardzo nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones