PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=341466}
6,3 51 207
ocen
6,3 10 1 51207
7,1 23
oceny krytyków
33 sceny z życia
powrót do forum filmu 33 sceny z życia

moze nie jest to film zly..chciaz mial swoje wady..jednak na pewno jest przereklamowany..ja sie zawiodlem. Nie urzekla mnie ta historia bo juz temat byl walkowany milion razy w innych filmach, postacie mocno przerysowane i niektore ich zachowania irytujace, gra aktorska co poniektorych niezla ale zawsze powtarzam ze to za malo jezeli film ma byc dobry. No coz...mocno przereklamowany..generalnie nie polecam. 4/10

Miki_

Ja też się tyle nasłuchałam dobrego o tym filmie, więc w końcu postanowiłam go obejrzeć no i co rozczarowanie, spodziewałam się czegoś zupełnie innego.

ocenił(a) film na 5
Miki_

zgadzam sie :) mialo byc ambitnie a wyszlo jak zawsze...

ocenił(a) film na 4
Miki_

dokładnie rozczarowanie...popieram w 100%

ocenił(a) film na 7
Miki_

W jakich to filmach temat śmierci i umierania "był wałkowany" z podobną sugestywnością? A jeśli juz, czy była to śmierc i umieranie podobne do tych z "33 scen..."?

hauser

kurcze ciezko tu strzelac jakimis tytulami...pelno tego typu filmow leci na jedynce czy dwojce o dzieciakach z bialaczka o mamie z rakiem o tacie z aids ... pelno .... dramat obyczajowy czy jakos tak to sie zwie? oczywiscie w troche inny sposob dlatego nie napisalem ze film jest totalnym dnem..ale spodziewalem sie wiecej sadzac po ocenie i komentarzach z filmwebu..ot moja opinia.

ocenił(a) film na 4
Miki_

zgadzam sie, kiepski... niestety. 5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones