PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=860210}

A oni dalej grzeszą, dobry Boże!

Qu'est-ce qu'on a tous fait au Bon Dieu?
6,8 8 599
ocen
6,8 10 1 8599
5,8 4
oceny krytyków
A oni dalej grzeszą, dobry Boże
powrót do forum filmu A oni dalej grzeszą, dobry Boże!

Byłam, widziałam i stwierdzam, że trzecia część jest zdecydowanie inna niż dwie pozostałe. Mamy ponownie niesnaski kulturowe, zabawne teksty, trochę refleksji, a to wszystko w powiększonym składzie. Myślę, że zakończenie jest jak najbardziej w porządku, bez szans na kolejną część, ale to dobrze. Zamkniemy tę historię raz, ale dobrze. Niemniej mam jeden minus wg mnie - odczuwalny jest brak Julii Piaton, którą zastąpiła Alice David. Ale i tak - polecam!

ocenił(a) film na 10
iri1993

czy może wiadomo coś na temat braku Julii? jakiś powód?

domij

Miała w tym czasie inne projekty. Z tego co mi wiadomo, to na pewno kręciła trzeci sezon Family bussines.

ocenił(a) film na 7
iri1993

również zauważyłam podmianę aktorki grającej Odile -żonę Dawida. Julia Piaton była bardziej wyrazista. nowa aktorka nie rzucała się w oczy, ale może tak miało być, by widz nie zauważył zmiany :-)

jolik2000

Mi bardziej rzuciła się w oczy widoczna różnica wieku między Alice a Ary'm. Julia bardziej pasowała jakby to powiedzieć... mhmmm... wiekowo, wiesz o co mi chodzi :)

ocenił(a) film na 7
iri1993

wiem, to chyba także

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones