PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767702}

A psa biorę ja

Who Gets the Dog?
5,1 2 215
ocen
5,1 10 1 2215
A psa biorę ja
powrót do forum filmu A psa biorę ja

... ale taki trochę przesłodzony i gra aktorów drugoplanowych była momentami niczym z Mody na Sukces. Natomiast Silverstone i Kwanten poprawnie odegrali swoje role. Psiak był przeuroczy.

ocenił(a) film na 4
Solarie

Dokładnie. Jak się ktoś nudzi, to można obejrzeć, ale nic specjalnego :D. Mnie to trochę przypominało "Co się zdarzyło w Las Vegas" z Cameron Diaz i Ashtonem Kutcherem, podobny układ, podobne postacie drugoplanowe.

A oceny dalej nie można wystawić.

Solarie

Nie żartujmy,bo przy takim pomyśle na fabułę,to powinna wyjść śmieszna komedia z licznymi gagami sytuacyjnymi.A tu czegoś takiego w ogóle nie ma...

pawelk1504

Dokładnie. Od początku widać, że to niewypał. Samo mówienie o sobie, że jest się tatusiem pieska (choć to podstawa) to za mało.

Redaktorka

Widzę,że przy ocenie nie miałaś nawet litości dla psa,który dwoił się i troił,by ten niewypał uratować-też miałem dać 1,ale za przesympatyczną psinę dałem 3(niech raz stracę)...

Redaktorka

A tak poza tym zajrzałem na profil i widzę,że już ocenę dostał film,który premierę ma mieć dopiero w...marcu,bo dopiero montaż jego trwa-ciekawe...

pawelk1504

Osoba, która ukrywa swe głosy nie powinna:
a) zapuszczać żurawia do cudzych profili
b) komentować zawartych tam ocen, zwłaszcza jeśli komentarz jest oszczerstwem (Filmweb uniemożliwia wystawienie oceny filmu przed jego premierą)

Redaktorka

AD a-moje głosy są tylko do wglądu dla znajomych.
AD b-film Wyklęty miał swoją premierę???-hmmm...bardzo ciekawe,bo zaledwie kilka dni temu na stronie filmu na fb pojawił się taki wpis-,,Dzielny reżyser Konrad Łęcki na planie Wyklętego.Obecnie pracuje intensywnie nad montażem obrazu.Ostateczny efekt poznacie na wiosnę.''...

pawelk1504

Osoba, która ukrywa głosy nie ma prawa:

a) zapuszczać żurawia do cudzego profilu
b) komentować zawartych tam ocen

Grasz nie fair, psycholu.
I tyle na ten temat.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Redaktorka

Oceniać film, który jeszcze nie jest zmontowany. To trzeba być..

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Solarie

W zupełności się zgadzam,film trochę dziecinny,ale taki pogodny,w sam raz na poprawę humoru ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones