PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1098}

A teraz coś z zupełnie innej beczki

And Now for Something Completely Different
7,9 42 883
oceny
7,9 10 1 42883
8,0 16
ocen krytyków
A teraz coś z zupełnie innej beczki
powrót do forum filmu A teraz coś z zupełnie innej beczki

...które chyba już na stałe weszły do historii rozrywki i doprowadzają do spazmów śmiechu. Jak choćby skecz z papugą, wyprawa na Kilimandżaro czy moment w restauracji z brudnym widelcem...Świetny film, ale humor nie dla każdego. Tylko dla "wybrańców" łapiących absurdalny styl Monty Pythona...

ocenił(a) film na 7
dejwid_filmweb

Tak, mimo, ze mam czasem do Monty Pythona mieszane uczucia to musze przyznac, ze scena z brudnym widelcem byla wysmienita.

ocenił(a) film na 10
dejwid_filmweb

A mnie najbardziej się podobał skecz - wyprawa na Kilimandżaro. Konsternacja Clees'a kiedy dowiedział się, że jest tylko jeden szczyt a wcześniej kazał zbudować most łączący oba, haha :) Bezcenne :)

ocenił(a) film na 3
dejwid_filmweb

Dziwne. Święty Graal mi się podobał, Żywot Briana też, ale "A teraz coś..." uważam za niewyobrażalnie słaby film. Owszem są tutaj skecze zabawne ale przeważająca większość jest jak dla mnie mało śmieszna. Dodam że był to pierwszy film Monty Pythona który oglądałem. Może miałem też zbyt wygórowane oczekiwania...

ocenił(a) film na 4
waldeck

mam te same odczucia, kolejno oceny 8-9, przy graalu i brianie, a niestety to do mnie nie przemowilo. Bylo pare momentow, skeczow, ktore mi sie podobaly, ale tez bardzo czesto nie znajdowalem nic smiesznego tam gdzie teoretycznie powinienem sie smiac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones