PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273355}

A właśnie, że tak!

Because I Said So
6,5 39 821
ocen
6,5 10 1 39821
4,0 4
oceny krytyków
A właśnie, że tak
powrót do forum filmu A właśnie, że tak!

Podobał wam się ten fim? Nie wiem czy iść na ten film do kina i licze ze podpowiecie mi czy wartwo.
Czy ten film jest śmieszny?
Czy jest romantyczny?
Z góry dzięki za wpisy :) :)

madziol1994

Hi! Ja jak najbardziej polecam bo grają tam dobrzy aktorzy i ogąda się bardzo przyjemnie! Jak dla mnie był śmieszny ale tylko dzięki Diane Keaton i niezłym tekstom... Romantyczny??? Hmmmmmm.... powiem Ci, że chyba tak. A do kina pójść WARTO!!!
Pozdrawiam:)))

ocenił(a) film na 10
xJuliettx

Aha ;) thx:)
A jak w tym filmie gra Mandy Moore?

madziol1994

Mandy, mnie wydaje się, że bardzo przyjemna była w tej roli... Myśle, że to była dobra współpraca z Diane, która tworzy cały urok filmu:)))

ocenił(a) film na 1
madziol1994

Nie ogladaj tego filmu bo to slabizna. Szkoda kasy, chyba ze lubisz filmy, ktore nie maja zadnego przeslania, głowna bohaterka zachowuje sie jak kretynka a humor jest wziety rodem z "American Pie".

ocenił(a) film na 4
madziol1994

a ja Ci tego filmu nie polecam. lepiej na Shreka idź, a nie na to :P kocham komedie romantyczne i zwykle mi się podobają. ale ta była naprawdę kiepska... tak o nim głośno tylko dlatego, że grają w nim Keaton i Moore... ale to, że grają w nim gwiazdy, wcale nie oznacza, że film jest dobry

ocenił(a) film na 3
madziol1994

jesli masz 13 lat to idz. Bedzie ci sie podobało. Shreka obejrzysz w tv za pare lat.

ocenił(a) film na 10
maro21

A jeśli ktoś ma 12 lat?? Chę sie wybrać z siorą ale nie wiem, czy ona może na to iść??? Podobno trochę sexsiarski...

ocenił(a) film na 1
kino_woman157

Takich filmow nie mozna pokazywac dzieciom, bo im sie w d...(czyt. glowach) poprzewraca.

ocenił(a) film na 3
yordi85

DOKŁADNIE. To nie jest typowa komedia a już na pewno nie jest dla dzieci. 12 latka ( 5 klasa podstawowki? ) moze nie zrozumiec erotycznych podtekstów itd. Pozatym wyniesie hmm bardzo wypaczony obraz życia zupełnie niezgodny z jego realiami i codziennościa. Na pewno nie nauczy sie z niego niczego dobrego...Nie wiem czy osoby o moralnosci głownej bohaterki mogą byc dla kogokolwiek wzorem...Ten film trzeba traktować z dużą rezerwą a małe dziewczynki raczej do tego zdolne nie są...

madziol1994

moim zdaniem duzo zalezy od nastawienia. choc z drugiej strony, nawet jak na komedie romantyczna, ten film jest ciut zbyt infantylny i oklepany ze wzgledu na jakosc 'gagow',ze sie tak wyraze. szkoda czasu.

seszka

a wlasnie dzieki 'jakosci' tych gagow mozna sie wiele razy posmiac i nie nudzic jak na innych kom/romansidlach. wiec jesli ktos chce isc bardziej na komedie niz na romans to film na pewno bedzie sie podobal.

madziol1994

Najgorszy typ aktorstwa (jeśli można nazwać to aktorstwem), żałosno, sztuczne i NIDNE. Nie niesie wartości , nawet najmniejszej.

ocenił(a) film na 8
EricaCart

Mnie tam się film podobał, można się było pośmiać, głównie za sprawą Daiane Keaton, Mendy Moor też fajnie grała, miło mnie zaskoczył "pastor Camden" u boku Daiane, 8/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones