PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93860}

Agent z przypadku

Te wu mi cheng
6,8 13 508
ocen
6,8 10 1 13508
Agent z przypadku
powrót do forum filmu Agent z przypadku

..pamiętam gdy oglądałem ten film po raz pierwszy zrobił na mnie ogromne wrażenie ( świetne sceny walki dużo śmiechu w scenie bijatyki w łaźni i na targu. Po prostu przy niektórych scenach padałem ze śmiechu. ) Teraz gdy go oglądam nie robi już takiego wrażenia jak wcześniej ale nadal da się go obejrzeć a nawet trzeba. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych filmów jaki powstał z Jakiem w ostatniej dekadzie. Dobra zabawa gwarantowana. Polecam fanom Jakiego i nie tylko. Moja ocena 8 na 10 oczywiście zasłużenie.

lukasz010793

Nie rozumiem. Mógłbyś powtórzyć?

ocenił(a) film na 7
cotypowiesz

A czego ty tu nie rozumiesz???

lukasz010793

pewnie tego że trzy razy wrzuciłeś swoją wypowiedź. A film rzeczywiście fajny. Oglądam filmy z Chanem od lat 80-tych. Kupowało się je z pudełek na bazarach, zgrywane zazwyczaj z niemieckiej telewizji z dogranym lektorem. Teraz to jakoś łatwo wszystko zdobyć a kiedyś czekało się czasem kilka miesięcy. A co do bijatyki to Chan lubi aktorów komediowych kina niemego i w czasie bijatyk na nich się wzoruje.

ocenił(a) film na 4
tatayo

tu dużo racji, Chan w ogóle mógłby nic nie mówić w filmach... dla dobra wszystkich chińczyków... ;]

ocenił(a) film na 7
lukasz010793

Zgadzam się zwyczajnie niezły film ale za scene w targu daje zasłużone 7 xD nie wyobrażam sobie powtórek takiej sceny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones