PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31435}

Akademia Policyjna 6: Operacja Chaos

Police Academy 6: City Under Siege
6,3 18 532
oceny
6,3 10 1 18532
Akademia Policyjna 6: Operacja Chaos
powrót do forum filmu Akademia Policyjna 6: Operacja Chaos

Które z części "Akademii.." były według Was najlepsze a które najgorsze? Dla mnie tak:
1: Akademia Policyjna - jak zwykle, pierwsza najlepsza, potem gorzej
2: Akademia Policyjna 4: Patrol Obywatelski - moim zdaniem bardzo udana część dzięki genialnym rolom Guttenberga i Baileya
3: Akademia Policyjna 5: Misja w Miami - wprawdzie już bez Guttenbega, ale Bailey i Gaynes wymiatali. Szczególnie ten drugi w roli komendanta który nie wiedział, że został naprawdę porwany.
4. Akademia Policyjna 3: Ponowne szkolenie / Powrót do szkoły - bardzo ubolewałem nad brakiem Baileya jako Harrisa, ale aktorzy grający Zeda i Sweetchucka wynagrodzili mi to rozbawiając setnie.
5. Akademia Policyjna 6: Operacja Chaos - w powszechnej opinii bardzo słaba, ale mi przypadła do gustu.
6. Akademia Policyjna 2: Pierwsze zadanie - nie wiem czemu, ale ta część natomiast w ogóle mi się nie spodobała. Guttenberg grał wyraźnie słabiej niż w innych częściach. Również Art Metrano zastępujący Baileya nie był zbyt zabawny.
7. Akademia Policyjna 7: Misja w Moskwie - mało postaci z poprzednich części, a nawet ci nieliczni którzy byli, nie dali rady kiepskiemu scenariuszowi.

Domin_X

Police Academy 4
Police Academy
Police Academy 2
Police Academy 3
Police Academy 6
Police Academy 5
Police Academy 7

ocenił(a) film na 7
proctor

Akademia Policyjna
Akademia Policyjna 4
Akademia Policyjna 2
Akademia Policyjna 3
Akademia Policyjna 5
Akademia Policyjna 6
Akademia Policyjna 7

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones