PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563303}
6,8 11 585
ocen
6,8 10 1 11585
6,7 6
ocen krytyków
Albert Nobbs
powrót do forum filmu Albert Nobbs

8/10

ocenił(a) film na 8

Oceny na tym portalu to farsa. Świetne filmy (jak ten) tak zwani "znawcy kina" oceniają na 4-5 gwiazdek zaniżając ogólną ocenę filmu, podczas gdy żenujące gnioty są nagradzane 10 gwiazdkami przez amatorów mniej ambitnych produkcji. Ja wiem, że ocena - rzecz gustu. Ale podobną ocenę ma chociażby (o zgrozo!) American Pie... Albert Nobbs to film świetny. Gra aktorska najwyższej półki. Ciekawy pomysł, brak nudy - 2 godziny nie straconego czasu! I to powinna być najlepsza recenzja dla tych, którzy chcą obejrzeć.

wendy_time

Oceny na tym portalu świetnie pokazuje, jakie jest polskie społeczeństwo. Obecnie w naszym kraju, najlepiej oglądają się kabarety. Kabarety niskich lotów, z masą wulgaryzmów. Od TVP1do Polsatu codziennie leci po kilka kabaretów.
Więc taki film jak Albert Nobbs zdecydowanej większości nie podobają się. Co najwyźej jest traktowany jak dziwoląg filmowy. Taki film podoba się kilku procentom oglądających.

ocenił(a) film na 9
wendy_time

Glenn ( a zaraz po nien Viola) najwiekszą przegraną roku po raz trzeci ( pierwszy raz za " fatalne zauroczenie" drugi za " niebezpieczne zwiazki") .Rola M . Streep w ogole nie podlegala pod jakiekolwiek nagrody w tym roku a sam film " Z . D " byl do d..y . Ogladamy w nim obraz zdemencialej staruszki a nie zelaznej damy . Co wiecej , sceny w ktorych grala z . d wypadly groteskowo . Ja rozumiem oscara dla H. Miren czy Colina Firtha ale kuzwa nie dla M . S za zagranie Brytyjki . Glenn i Viola zostaly wyrolowane bez mydla . Szczegolnie Glenn ktorej rola byla dopracowana do maximum .

ocenił(a) film na 9
wendy_time

Pewnie chodzi o stosunek rodaków do tematyki. Film o kobiecie przebiegającej się za faceta? Wielu, w ogóle nie znając treści filmu, uzna go za lewacką agitkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones