PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619894}
5,5 13 949
ocen
5,5 10 1 13949
4,6 5
ocen krytyków
Alex Cross
powrót do forum filmu Alex Cross

Matthew fox stworzył świetną kreację, naprawdę postać jaką zagrał to jeden z lepszych czarnych charakterów jakich widziałem w ostatnim czasie. Szkoda tylko że w tak przeciętnym filmie.

ocenił(a) film na 6
Kot25

Zgadzam się. Film warto zobaczyć, choćby ze względu na świetną rolę Matthew Fox'a.

ocenił(a) film na 4
Kot25

Dokładnie tak samo uwazam.
Czy on tak schudł specjalnie dla tej roli? Strasznie chudy był w tym filmie...

ocenił(a) film na 3
Kot25

Na żartujecie sobie. Zagrał typowego filmowego psychola - nic w jego grze nie było ponad przeciętność. W dodatku niesamowicie przeszarżował ciągłym zaciskaniem zębów i wierceniem oczkami.

ocenił(a) film na 5
Kot25

Pewnie świetnie by się odnalazł w roli "Hitmana", nawet posturę miał podobną jak "growy" Hitman...

ocenił(a) film na 6
Kot25

Również się zgadzam, ciekawa postać.

użytkownik usunięty
Kot25

Dałem 6/10 tylko ze względu na postać Picassa. Może i jest nieco sztampowy, ale aktor odtwarzający jego rolę wypadł bardzo wiarygodnie i na prawdę można czuć obawę przed spotkaniem w tym gościem. Nie mam też większych zastrzeżeń do obsady filmu, poza...odtwórcą głównej roli. "Drewniany Misiek" - takie określenie jak ulał pasuje do Tylera Perry. Niestety, ale obsadzenie go w tytułowej roli nie było strzałem w dziesiątkę. Jego osoba nie jest w ogóle dla mnie wiarygodna. Jego mimika, okazywanie jakich ludzkich, niekoniecznie pozytywnych, uczuć jest...biedne, bardzo biedne. Taki trochę aktorski Grzegorz Rasiak - człowiek-drzewo...Scenariusz nie powala na kolana, ale zły też nie jest. Ot taki film, który można obejrzeć, ale raczej do niego nie wrócisz (a jeśli już to za sprawą wspomnianego na początku Matthew Foxa w roli psychopaty). Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones