PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619894}
5,5 13 951
ocen
5,5 10 1 13951
4,5 6
ocen krytyków
Alex Cross
powrót do forum filmu Alex Cross

Uważam że film nie jest zły, fabuła dobra ale fatalne dobranie aktorów. Oczywiście poza Matthew Fox.

ocenił(a) film na 5
luizka3

A jeszcze dodatkowe film psuje to , iż Picasso okazuje się zwykłym płatnym zabójcą, a nie psychopatą z ciekawym motywem do zabójstw . Po prostu nie tego się spodziewałam .

ocenił(a) film na 1
luizka3

Ogólnie dobry film. buhahahaha :-))
Ten film obraża już średnio mądrego człowieka.

ocenił(a) film na 5
mr_freeman

Nie napisałam "ogólnie dobry" tylko "nie jest zły" ... Nie zaliczam go najgorszych po prostu

ocenił(a) film na 1
luizka3

a tytuł wątku to pewnie elfy wysmarowały.

ocenił(a) film na 5
mr_freeman

Ale czepliwa osoba :-)

ocenił(a) film na 9
mr_freeman

A całkiem mądremu się podoba, kolego średni.

ocenił(a) film na 1
angeldog

Jak podczas seansu lubisz całkowicie wyłączyć myślenie i oglądać coraz to głupsze zachowania ludzkie to oczywiście że można obejrzeć i dać 9. Na tej samej zasadzie 9 można dac modzie na sukces i tasiemcom brazylijskim.

ocenił(a) film na 9
mr_freeman

albo 10 Kevinowi, nieprawdaż?

ocenił(a) film na 1
angeldog

Porównuje Alexa Crossa do Kevina :-)
Chyba się ujulałem ze śmechu :-))
Dawaj jeszcze. Lubie się nabijać z ludzi zaglądających ludziom w filmoteki.

ocenił(a) film na 9
mr_freeman

Ujulałeś się, bo masz mało latek. Nie Alexa do Kevina, tylko twój gust do dorosłego.

mr_freeman

popieram! strasznie płytki! analizy psychologicznej i portretu mordercy brak, co najbardziej w tym filmie powinno być rozwinięte! dialogi płytkie aż żenujące... nie wypowiedziałabym się aż tak ostro ale w porównaniu do kilku innych thrillerów , wypada bardzo źle! odradzam.

ocenił(a) film na 6
anuta

idealny film na upalne popołudnie :) , b.dobra gra Foxa , jak i Jeana Reno , za całokształt 6/10

lolek2417

chyba żeby dogorywać w upale.... nie zgodzę się, poza grą Reno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones