PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=690291}

Alicja po drugiej stronie lustra

Alice Through the Looking Glass
6,8 78 937
ocen
6,8 10 1 78937
3,2 6
ocen krytyków
Alicja po drugiej stronie lustra
powrót do forum filmu Alicja po drugiej stronie lustra

Film bardzo sympatyczny, moje dziecię bawiło się nieziemsko- polecam w 3D! Jedynym minusem dla mnie był niestety dubbing, raczej na niskim poziomie. Wybrałyśmy się z okazji Dnia Mamy, a tu niespodzianka! Córa dostała paszport Cinema City-książeczkę i naklejki z filmu do zbierania. Ogląda się filmy i dostaje niespodzianki. Bardzo przyjemny prezent! :)

RogueOne

Mi też się nie podobał ten dubbing najgorzej to chyba mi pasował Pazura ale córce sie podobało i tak samo ten paszport ma teraz cel uzbierać wszystkie naklejki :)

sschulz

Powiem Ci, że moja to pilnuje jak jakiś windykant xD. Rozplanowała sobie seanse na całe wakacje i teraz tylko słyszę, a kiedy znów jedziemy? A dlaczego jeszcze tyle muszę czekać? xD Będę musiała wziąć kredyt na popcorn, coś mi się wydaje :)

RogueOne

już nie, bo teraz cinema city zrobiło też loterią i każdy bilet wygrywa - w tym popcorny i bilety do kina ;)

RogueOne

Dużym dzieciom też się podobało :) Zdecydowanie mądrzejsza część od pierwszej! :)

Marylyn

A co masz przeciwko pierwszej części? Mistrz kapelusznik tam <3

ocenił(a) film na 10
RogueOne

Sama byłam zdziwiona, że było tyle dzieci w kinie, bo film był momentami straszny jak to zwykle była w filmach przygodowych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones