PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=494973}
5,9 84
oceny
5,9 10 1 84
All About Evil
powrót do forum filmu All About Evil

Miejsce szóste zestawienia najlepszych horrorów 2013 roku okupuje „All About Evil”, film, który z
miejsca stał się pozycją kultową wśród miłośników ekstrawaganckiego undergroundu. Za
sprawą przepojenia makabrą i stylistyką kampu, groteskowy do bólu obraz Peaches Christ
szturmem zdobył serca widzów na tak wymagających festiwalach jak Toronto After Dark czy
Fantastique Semaine du Cinéma. „All About Evil” – horror o wartości i sile kina, komedia o
szaleństwie mordu – bazuje na przywiązaniu reżysera do tradycji B-klasowej i z pewnością
zjeżyłby nieśmiertelny wąs na wardze Johna Watersa.

http://hisnameisdeath.wordpress.com/2013/12/28/filmowe-podsumowanie-2013-roku-to p-15-
najlepszych-horrorow-cz-2/

ocenił(a) film na 6
MyNameIsDeath

Nie wiem czy u mnie znajdzie się w Top10, ale dziwi że tak mało osób się tym filmem zainteresowało. Dla mnie bardzo fajny. Spore zaskoczenie.

ocenił(a) film na 7
wmbco

Dokładnie. Ciekawy dobór aktorów, ekscentryczny scenariusz, makabryczny humor, kampowe dialogi - "All About Evil" ma wszystko, czego potrzebuje film kultowy.

ocenił(a) film na 6
MyNameIsDeath

Może by go jakoś promować/polecać? Ludzka stonoga nie miałaby tylu fanów gdyby nie jakieś "sadole" i portale tego typu, na których nawet nigdy nie byłem.

ocenił(a) film na 7
wmbco

No ja polecałem ten film dwa lata temu, umieszczając go na swojej liście najlepszych horrorów roku. Twoja kolej :P

ocenił(a) film na 6
MyNameIsDeath

Ode mnie aż dwie osoby chcą obejrzeć. Ale ja mam mało "znajomych" na FW.

ocenił(a) film na 7
wmbco

Ja mam znajomych, których nie znam :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones