PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=208354}
7,0 178
ocen
7,0 10 1 178
Allegro
powrót do forum filmu Allegro

Gniot

ocenił(a) film na 1

Totalna porażka.Głupi,śmiertelnie nudny,w ogóle nieodkrywczy, nieinteligentny, przegadany film. Owszem ładne zdjęcia i Helena:) Jednak odradzam...

użytkownik usunięty
sigmat

Helena Christiansen rzeczywiście piękna. A film, no może z tym gniotem to trochę przesada ale przekombinowany to był z pewnością. Już bardziej udziwnić się nie dało tej prostej w sumie historii :)

ocenił(a) film na 9

Mi się to przkombinowanie bardzo podobało... Świetny klimat, senna poetyka, ale jednocześnie jasny komunikat... Bardzo dobre połaczenie treści i formy... Wg mnie świetne kino ale rozumiem, ze nie każdemu może się podobać ;)

ocenił(a) film na 9

mi też się to przekombinowanie strasznie podobało jak koledze powyżej :)
ale klimat bardzo podobny do Rekontrukcji, co z jednej strony mi się podobało (gł. dlatego, że w Rekonstrukcj jestem bezgranicznie zakochana) a z drugiej nie za bardzo (bo fajnie by było, gdyby Boe zrobił coś innego, oryginalnego).

ale w sumie niesamowicie mi się podobało, chociaż do takiej perełki jaką jest Rekonstrukcja trochę mu brakuje.

maga_86

a mi ten słynny dokument nagradzany w kraju i za granica, o machlojkach jakie maja miejsce na aukcjach allegro, całkiem,całkiem sie spodobał...a przynajmniej zainteresował mnie... zresztą nie oszukujmy się...boe skończył sie na kill'em all - ostatnie jego filmy to w zasadzie komercja...

ocenił(a) film na 10

hej! masz moze napisy do tego filmu?? pzdr:)

ocenił(a) film na 10
sigmat

hej! masz moze napisy do tego filmu?? pzdr:)

ocenił(a) film na 8
laa_rose

fanom lynchowskiego klimatu z pewnością się spodoba !

ocenił(a) film na 7
sigmat

Widzę że nikt tu spory czas nie zaglądał więc podbije temat. Ma ktoś napisy do tego filmu? Z góry będę za to wdzięczny :)

Dziuchni91

posiada ktoś napisy?

ocenił(a) film na 7
Narek

No ja nadal czekam :( a film posiadam już ponad rok!!!

ocenił(a) film na 10
Dziuchni91

ja posiadam go od 2006 i nadal napisów brak, próbowałam go nawet sama tłumaczyć ale nie wyszło...

ocenił(a) film na 7
laa_rose

no ale widzę że go obejrzałaś więc jakiś patent musiałaś mieć. No i jeszcze "10" więc raczej mega film....jeszcze bardziej zrobiłaś mi smak na "Allegro" :)

ocenił(a) film na 10
Dziuchni91

oglądałam z angielskimi napisami:)

ocenił(a) film na 7
laa_rose

Znam angielski ale nie łapie podobnych niuansów i emocji oglądając film typowo po angielsku. Fajnie że Ty nie masz takiego problemu :)

ocenił(a) film na 10
Dziuchni91

wiesz zawsze może się zdarzyć że coś źle zrozumiałam i stąd wynika ta ocena :) hahaha
poza tym oglądałam ten film naprawdę dawno i sama jestem ciekawa czy teraz też bym go tak oceniła:D

ocenił(a) film na 7
laa_rose

No czasami wracam do jakiegoś filmu i zmieniam mu ocenę. Czasami jest ona lepsza a czasami gorsza. A czasem sobie mówię że dobrze oceniłem film. Tak na marginesie masz dość ciekawą listę filmów w ulubionych....:)

ocenił(a) film na 10
Dziuchni91

Też zdarza mi się zmienić ale ostatnio oglądając "Zieloną Milę" pomyślałam że muszę ocenić ją na 9... wchodzę a tam już jest 9:) A moja lista ulubionych zawiera wszystkie gatunki:) Ale w pełni się z nią zgadzam mimo iż dodane są z wielu powodów :)

ocenił(a) film na 7
laa_rose

No właśnie oto chodzi. U mnie filmy w ulubionych to naprawdę filmy ważne dla mnie które nie wiem tak strasznie na mnie oddziaływają za każdym razem. Każdy w inny sposób i to jest fajne, Najlepiej gdy zdarzy mi się obejrzeć z przypadku jakiś film z ulubionych i potem z taką satysfakcją popatrzeć i powiedzieć sobie "wow ja to już dawno mam w ulubionych". Naprawdę fajne uczucie. Tak na marginesie jesteś pierwszą osobą u której widzę że ma "Czeski sen" w ulubionych, Też go mam i cieszę się że mamy jakiś podobny gust przy niektórych filmach :D

ocenił(a) film na 10
Dziuchni91

"Czeski sen" jest naprawdę porządnym filmem:) ponadto był dla mnie zaskoczeniem bo myślałam za pierwszym razem że to będzie typowa czeska komedia! Poza tym podoba mi się że nasza mini dyskusja rozgrywa się w temacie "gniot" całkiem przyjemnie istnieć i tworzyć w gniocie...przynajmniej gorzej być już nie może:) miłego wieczoru!

ocenił(a) film na 7
laa_rose

Pamiętam jak "Czeski sen" leciał w TV i mówię sobie a coś tam o hipermarkecie i takie tam bla bla. Potem obejrzałem film po dłuższym czasie na necie i zrobił na mnie prawdziwe, wielkie wrażenie. Co do naszej dyskusji to rzeczywiście to jest nasza malutka przykrywka, taki azyl i tak jak wspomniałaś całkiem przyjemny. Niech inni żyją w nieświadomości a my miejmy swój mały "gniot" :D Pozdrawiam i życzę udanego dnia jak i wieczoru!

PS: Mam nadzieje że się znajdziemy gdzieś na filmowym szlaku :D

ocenił(a) film na 7
laa_rose

Hej jak coś to napisy dostępne na subtitlesseker :) Jeżeli obejrzałaś to podziel się wrażeniami a jeżeli nie to trzymaj napisy :) Pozdrawiam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones