PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869462}

Alpinista

The Alpinist
7,8 1 997
ocen
7,8 10 1 1997
Alpinista
powrót do forum filmu Alpinista

Niesamowity obraz

ocenił(a) film na 10

Wartość tego dokumentu będzie rosła z czasem. Można choć na chwilę zanurzyć się w emocjach towarzyszących nielicznym. Wspinaczka Free solo zawsze będzie wzbudzała emocje. To kolejne przekraczanie granic alpinizmu. Dla wielu to już Freak solo. Należy jednak pamiętać, że są ludzie, dla których nie istnieją bariery. Wspaniale ich oglądać. Robią wszystko na własnych warunkach, nawet kończą według nich. Obraz nakręcony przez Mortimera i Rosena ekscytuje wolnościowym klimatem oraz wspaniałym materiałem zdjęciowym, który udało się zebrać. Wplecione fotografie z przeszłości też robią wrażenie. Oprawa dźwiękowa kołysze nasze dusze spragnione przygody sam na sam z naturą. Myślę, że każdy, kto kocha w życiu coś więcej niż schematy będzie zauroczony tym dokumentem. Ja jestem i gorąco polecam!

ocenił(a) film na 8
bandit_2

Ja bym chcial dozyc wspinania sie na Olympus mons na marsie czy podobnych pozaziemskich szczytow :) Marc to bardzo madry koles. Szkoda ze niestety umarl.

ocenił(a) film na 10
rhc89

Takich czasów na pewno nie dożyjemy, ale przeżyliśmy te piękne, w których człowiek zdobył wszystkie najwyższe szczyty naszej planety. A teraz przekracza kolejne - kiedyś uważane za nieprzekraczalne - granice. I to też jest całkiem niezły wyczyn:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones