PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=771789}
6,4 7 011
ocen
6,4 10 1 7011
5,7 3
oceny krytyków
Amanda Knox
powrót do forum filmu Amanda Knox

Że oni to faktycznie zrobili. Ten ich spokój....
Tłumaczenie że myślała,że koleżanka miała miesiączke dlatego nie zaniepokoiły ją ślady krwi w łazience było prze dziwne

ocenił(a) film na 8
daria530

Jakby to zrobili, to zostawiliby masę dowodów, a w pokoju zamordowanej nie było nawet jednego śladu Amandy. Nie da się zamordować "na czysto", zawsze zostanie odcisk palca, włos, skrawek DNA.

ocenił(a) film na 6
daria530

Ja też jestem taką dziwną kobieta. W domu obok była strzelanina parę strzałów, kupa policji, pełno świateł na ulicy. Patrząc przez okno myślałam że to świąteczne dekoracje. Strzałów nie słyszałam choć ludzie z końca ulicy przekonywali że oni coś słyszeli. Myślę że gdybym zmęczona weszła do łazienki też bym krew skojarzyła z czymś mało znaczącym w 1 chwili. W końcu mieszkanie z kobietami nie zawsze lśni szpitalna czystością. To akurat żaden poważny argument. Roztrzepana kobieta ale faktycznie ma w sobie coś szalonego a zarazem przekonywujacego. Według mnie została wrobiona. Ale ilu ludzi tyle opinii. Spoko

użytkownik usunięty
daria530

Spokoj sam w sobie o niczym nie swiadczy. W luznej rozmowie kazdy z nas moze powiedziec, ze w danej sytuacji wpadlby w panike, placz, zalamalby sie - niestety to tylko teoria. W praktyce nikt z nas nie wie, jak zareagowalby w takiej sytuacji.
Odnosnie braku reakcji na slady w lazience - sama bym z poczatku zignorowala pewne "sygnaly", po prostu nie zakladalbym najgorszego.
Uwazam, ze dziewczyna jest niewinna. A cala sprawa bardzo szybko przestala sie krecic wokol smierci mlodej dziewczyny, a stala sie sprawa "niemornalnej" amerykanki, ktora latwo byla zlinczowac.

ocenił(a) film na 6
daria530

I właśnie dlatego, że tyle osób myślało podobnie dziewczyna ma przesrane życie. Najgorzej, że takim "dowodom" dali wiarę śledczy.

przewrotnie

o kto zabił tą lokaorkę ten murzyn?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones