PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020070}
4,9 245
ocen
4,9 10 1 245
American Murderer
powrót do forum filmu American Murderer

Film juz dawno jest a tu na Filmweb jak zwykle żadnej informacji . Brak opisu . Aleee , kurna reklamami zawalone . do dupy ten serwis i sie z niego pewnie wypiszę bo na szczęście sa inne w których mozna sie dowiedzieć o czym jest film

ChrisKrasz

Tutaj nie ma reklam gościu ! Serio Ty przeglądasz internet w2023roku bez add-blocka???!!! WTF - Przecież to jest samobójstwo dla komputera !!!

Znalezienie opisu to też kwestia dosłownie chwili . Proszę :

Prawdziwa historia o tym, jak charyzmatyczny oszust Jason Derek Brown finansuje swój ekstrawagancki styl życia poprzez serię oszustw. Na tropie Browna: Lance Leising, nieustępliwy agent specjalny FBI zdeterminowany, by wsadzić Browna za kratki. Kiedy fundusze Browna wyczerpują się, a jego przeszłość daje o sobie znać, knuje on swój najbardziej wyszukany plan, stawiając się przeciwko Leisingowi w śmiertelnej grze w kotka i myszkę - i stając się najbardziej nieprawdopodobnym i nieuchwytnym zbiegiem na liście najbardziej poszukiwanych przez FBI.

Oczajdusza

Dziękuję , jak szukałem to nie było. Widocznie się pojawiło . Na Filmwebie nie ma reklam ? hmmmm taak

ChrisKrasz

Potwierdzam nie ma reklam! Weź sobie zainstaluj uBlock Orgin dodaj do niego odpowiednie filtry i będziesz miał święty spokój

ChrisKrasz

No nie ma.

ChrisKrasz

Nie instaluj zaśmiecających komputer antyreklamowych gówien. Nie tylko spowalniają, ale i przepuszczają część reklam, bo firmy płacą za umożliwienie obejścia tych zabezpieczeń. Tak podaje "Komputer Świat", a oni się znają.

mak65

Brawo TY !!! Antyreklamowych gówien mówisz ?Współczuję Ci - jeśli ty wolisz przeglądać strony na których jest czasami 30 reklam na jednej stronie . To wcale nie zaśmieca komputera i z czasem nie spowalnia komputera prawda ,do tego czasami wyskakujące okienka ,które mogą Cie przekierować do stron z wirusami . Nie wiem jaki trzeba mieć dziś słaby komputer aby add block go spowolnił . Pomyśl logicznie i nie gadaj bzdur!

WARIACIK

Instalowanie blockerów przypomina mi stary dowcip:
- Ściągnąłem egzorcystę, żeby pozbyć się diabła. Teraz nie wiem, jak się pozbyć egzorcysty.
A poważnie.
Trochę przesadziłem, ale naprawdę trzeba bardzo uważać, co się instaluje. Fakt, są blockery dobre, ale te dobre są w większości płatne, niestety. Jest też wiele takich, z których więcej szkody, niż pożytku, np. Adblock Plus, Adblock Pro, HD dla YouTube, uBlock Plus, AdRemover dla Google Chrome, Superblock Adblocker, Webutation.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones