PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 799
ocen
6,8 10 1 137799
5,9 14
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

;)

ocenił(a) film na 8

trudno stwierdzić, która część najlepsza, ale ta jest w czołówce. zdecydowanie najbardziej
dojrzała, a tak samo powala humorem

ocenił(a) film na 10
aga8975

jak dla mnie nie musi byc dojrzała wazne ze smieszna ze wciąga ze pozostaje w sercu :) 1-3 miejsce - czesci 1,2,8(trudno stwierdzic ktora najlepsza a ktora "tylko" na 3miejscu. 4miejsce-wesele(3), 5-naga mila(5), 6-beta house(6), 7-ksiega miłosci(7), 8-oboz wakacyjny(4)

ocenił(a) film na 10
Jimmy91

"Edycja treści wypowiedzi możliwa jest w ciągu pięciu minut od momenku jej publikacji lub do chwili pojawienia się pod nią pierwszej odpowiedzi." Takie oto dziadostwo wyswietla mi sie, gdy chcę edytować mój post sprzed ponad roku, więc trudno, skoro nie da sie edytować, to zrobię to w formie odpowiedzi. Na dziś stwierdzam kolejność: 8 = 2 >3 > 1 > 5 = 6 = 7 > 4 (kolejność nieprzypadkowa, jesli musiałbym wybrać czy lepsza 8 czy 2 to minimalnie lepsza 8, tak samo wygląda sprawa z czesciami 5,6,7 - uwazam je mniej wiecej za równe, ale jesli musiałbym wybrac które lepsze to wiadomo, ta od lewej strony)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones