PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 817
ocen
6,8 10 1 137817
6,0 15
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

...

ocenił(a) film na 4

lubić ten film to jak głosować na palikota

GreenhornPL

Próbowałeś być śmieszny? Nie bronię lewaka Palikota, ale z pociskiem Ci się nie udało.
A co do filmu, to film świetny, jakbym przeniósł się o te 13 lat w tył... :)

ocenił(a) film na 4
Shak33

Zero kompletne, zacznij oglądać dobre filmy. Wystawić temu dychę, lol. Tyle przegrać.

GreenhornPL

Oglądam dobre filmy, to, że Tobie on nie pasuje, to Twoja sprawa, ale przyrównanie z Palikotem było strasznie słabe. Niczego nie przegrałem, może Ty, ja za to przeniosłem się o kilkanaście lat w tył, Szarlotkowym wehikułem czasu ;)

ocenił(a) film na 4
Shak33

Dobre wg ciebie, a ty się nic a nic nie znasz na filmach.

GreenhornPL

Super, coś jeszcze "yntelygencie"? Czy dalej będziesz udawać znawcę filmowego? Twój gust, Twoja sprawa.

ocenił(a) film na 4
Shak33

W takim razie do czego służą komentarze w tym serwisie?

GreenhornPL

Do tego aby rozmawiać/dzielić się uwagami, co do filmu, ale jakimiś na poziomie, a nie w stylu "lubić ten film to jak głosować na palikota". Pewnie według Ciebie, filmy na poziomie to ten gniot 13 lat temu, ten film to był hit. Większość osób która oglądała pierwszą część, pewnie z chęcią cofnie się w tył, o te naście lat, które przeszły nam między palcami, strasznie szybko i znowu poczuje się, jakby to był rok 99, kiedy dla większości z Nas, wszystko było prostsze, nie było tylu zmartwień i problemów. Zjazd Absolwentów świetnie to pokazuje i przywołał wiele świetnych wspomnień :) Także, związanych z American Pie ;)
ps. Daleś 3/10 nawet dla filmu "60 sekund", wiem, każdy ma inny gust, ale zdziwiłem się nieźle i zdałem sobie sprawę, że za dużo wymagam od Ciebie :)

GreenhornPL

Synku idź się wylachuj, bo ci uszy odstają. Nie wdawaj się w dyskusje, które cię przerastają. Film wywodzi się z czasów, kiedy twój tatuś na księdza wołał Zorro, więc ty nie możesz go zrozumieć. Palikot, to też dla ciebie zbyt trudne, zwłaszcza że głosować będziesz mógł dopiero za parę lat.

ocenił(a) film na 4
wojtekmmm

Głębia tego filmu mnie przerasta. I ta różnorodność żartów. Jest się z czego pośmiać. :)

GreenhornPL

obsrany krytyk się znalazł,
dobra komedia i koniec tematu,
idź do biblioteki i czytaj ludziom referaty.

GreenhornPL

bez obrazy ale nie rób z siebie idioty takimi tekstami, no serio, bo wpieprzanie wszędzie polityki jest żałosne !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones