PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 799
ocen
6,8 10 1 137799
5,9 14
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

NIE OGLĄDAŁAM JESZCZE TEGO FILMU, ACZKOLWIEK WIEM, ŻE MOŻE BYĆ ON CIEKAWY JAK I INNE CZĘŚCI, ALE PONIEWAŻ JEST TO NOWY FILM, TO CZY JEST ON CIEKAWY ? WOLĘ STARSZE CZĘŚCI TEGO FILMU..A CHCIAŁAM SIĘ DOWIEDZIEĆ CZY WARTO GO OBEJRZEĆ :)

ocenił(a) film na 10
buffy767

jesli podobały Ci się pierwsze 3 części to głupie pytania zadajesz, jasne ze Ci sie spodoba,jasne ze warto obejzeć! Fantastyczny film! 10/10,polecam. Jedna z trzech najlepszych czesci American Pie (obok 1 i 2), moim zdaniem duuuuuuzzzzooo(!!!) lepsza niz czesc 3(wesele)

ocenił(a) film na 10
Jimmy91

"Edycja treści wypowiedzi możliwa jest w ciągu pięciu minut od momenku jej publikacji lub do chwili pojawienia się pod nią pierwszej odpowiedzi." Takie oto dziadostwo wyswietla mi sie, gdy chcę edytować mój post sprzed ponad roku, więc trudno, skoro nie da sie edytować, to zrobię to w formie odpowiedzi. Na dziś stwierdzam kolejność: 8, 2, 3, 1, 5, 6, 7, 4 (kolejność nieprzypadkowa), z tym ze 8 i 2 w rywalizacji o 1miejsce są łeb w łeb, ale skoro muszę wybrac lepszą część to minimalnie lepsza wydaje mi się 8 (czyli zjazd absolwentów), chociaż fabuła bardziej podoba mi się w dwójce, to jednak 8 minimalnielepsza, moze dlatego, że dwójkę więcej razy oglądałem?

ocenił(a) film na 9
buffy767

Skoro wolisz starsze części to nawet nie masz się nad czym zastanawiać tylko pędź do kina, kupuj bilet i miłego seansu! Na pewno się nie zawiedziesz! ;) Film od początku do końca, jednym słowem zmusza do śmiechu :D Gorąco polecam!!! :)

ocenił(a) film na 10
buffy767

Ten film jest z obsadą z części 1,2 i 3 tak więc, czym prędzej idź do kina, oglądałem w dniu premiery i muszę przyznać, że film świetny. ;)
Gorąco polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones