PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 821
ocen
6,8 10 1 137821
6,0 15
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

Żenujące powielanie starych kawałów (jakby 6 poprzednich części nie wyczerpało tematu) + elementy dramatu "upływającego czasu" + elementy pseudopoprawności obyczajowej.

Za co wysokie oceny? Za to, że stara zgraja jeszcze raz na planie?

ocenił(a) film na 8
shamar

Każdy ma swój gust. Ja będąc w Liceum uwielbiałem pierwsze American Pie i teraz parę lat po, kiedy każdy z paczki ma swoje własne życie, film ten okazał się niezwykle na czasie a elementy dramatu o których wspominasz jak najbardziej prawdziwe. Także wydaje mi się, że wysoka ocena wywodzi się z tego, że ludzie lubujący się kiedyś w tym filmie, teraz po latach poczuli trochę nostalgii oraz wspomnień starych dobrych lat. Osobiście film bardzo mi się podobał i stawianie go poniżej filmów z serii "AM Presents" jest dosyć krzywdzące dla tego filmu. Pokolenie American Pie jest już starsze i potrzebuje filmu bardziej na poziomie, na jakim niewątpliwie jest Reunion, przez to AM presents okazały się niewypałami bo uderzały głupim humorem dla dzieci, podczas gdy prawdziwi fani serii dorastali. I tutaj leży sedno tej wysokiej oceny - film został skierowany dla właściwej grupy osób, która lata temu zadecydowała o sukcesie pierwszych epizodów.

Oczywiście masz prawo do własnego zdania. Mnie film bardzo się podobał a stara zgraja na ekranie to jeden z wielu elementów którego brakowało niestety AM Presents.

ocenił(a) film na 3
michalzn

"kiedy każdy z paczki ma swoje własne życie, film ten okazał się niezwykle na czasie a elementy dramatu o których wspominasz jak najbardziej prawdziwe. Także wydaje mi się, że wysoka ocena wywodzi się z tego, że ludzie lubujący się kiedyś w tym filmie, teraz po latach poczuli trochę nostalgii oraz wspomnień starych dobrych lat. "


I to mi się właśnie nie podobało. Po cholerę mi życiowy-film obyczajowy? I do tego naciągany. Mogliby się zdecydowac czy robią obyczaj czy komedię a nie stawać w połowie i wyszło "takie coś".

ocenił(a) film na 8
shamar

No Tobie się to nie spodobało a mnie znowu tak. Prosta różnica gustów. Ty już filmu nie zobaczysz a ja z pewnością jeszcze do niego wrócę nie raz. Na szczęście jest od cholery różnych komedii także każdy znajdzie coś dla siebie.

A tak z ciekawości: pierwsze 3 części Ci się podobały czy może nie bardzo?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones