PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 778
ocen
6,8 10 1 137778
5,9 14
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

Tak

ocenił(a) film na 8

Mam nadzieję, że kolejna część American Pie będzie podobna do tej. Niby film "głupi", ale także dojrzały i śmieszny.

ocenił(a) film na 9
MYRONfw

a będzie następna ??

ocenił(a) film na 8
nowak404

No raczej tak. Przecież American Pie to już tradycyjnie co pare lat wychodzi.

MYRONfw

Coraz słabsze fimy spod znaku American Pie może i wychodzą, ale kolejny film z oryginalną ekipa to niestety chyba nie jest takie pewne. Aczkolwiek ja osobiście byłbym bardzo za tym bo ta cześć mi się bardzo podobała.

ocenił(a) film na 7
pitusmetallica

Odgrzewany kotlet ale w tej obsadzie całkiem nadaje się do zjedzenia. Cóż, z pierwotną obsadą będę oglądał każdą część;)

Kornicki

Wg mnie to wszystko zalezy od scenariusza, jesli dany tworca bedzie mial dobry scenariusz, to pewnie pierwotni aktorzy beda chcieli grac, tym bardziej, ze nie widuje sie ich zbyt czesto na ekranach. Ale jesli scenariusz bedzie tak kiepski jak w czesciach od 4 do 7, to beda grac tam jakies obce kmiotki.

ocenił(a) film na 9
in_the_darkness

Dokładnie, ja uznaję tylko części 1,2,3 i zjazd absolwentów, części od 4 do 7 dla mnie nie istnieją... żeby nie było do każdej zrobiłem po jednym podejściu i nie mogą się równać z częściami 1,2,3 i 8 ;)

ocenił(a) film na 8
jack0123

Tamte to tylko nawiązują tytułem, żeby ktoś to dziadostwo zauważył, to w ogóle nie są American Pie:)

ocenił(a) film na 6
in_the_darkness

święta racja,

ocenił(a) film na 8
MYRONfw

Chyba najlepsza część

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones