PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 821
ocen
6,8 10 1 137821
6,0 15
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

Dla mnie prawdziwe American Pie to 3 pierwsze części, no i oczywiście Zjazd absolwentów, inne częsci "pomiędzy" to moim zdaniem jakieś nieporozumienie, podszywające się pod klasykę :)

ocenił(a) film na 9
marksway

no te byly najlepsze bo z orginalna obsada ale tamte tez sa niezle.

ocenił(a) film na 7
marksway

Otóż to! te części "pomiędzy" są zdecydowanie gorsze. Z resztą STIFFLER jest tylko jeden i nikt go nie podrobi :)

ocenił(a) film na 7
marksway

btw. dlatego tamte części nazywają się "American Pie presents:" a nie po prostu American Pie :P Są tylko 4 części. Fajnie by było gdyby za 10 lat nakręcili kolejną z ich dzieciakami, no i nimi samymi. Jaja murowane ;)

ocenił(a) film na 3
karczewk

A to nie jest "American Pie" geniuszu tylko "A. reunion" a 3 to był chyba "A. wedding".

A ta część jest gorsza niż te "Presents".

ocenił(a) film na 7
shamar

ta.. american pie, american pie2, american pie: wedding, american pie: reunion są b.dobre, pozostałe z serii presents bardzo przeciętne. Ok, masz prawo do własnego zdania.

ocenił(a) film na 3
karczewk

Jeszcze raz bo chyba nie jarzysz - ten film nie nazywa się AMERICAN PIE tylko AMERICAN REUNION. A 3 to nie jest AMERICAN PIE tylko AMERICAN WEDDING

ocenił(a) film na 7
shamar

faktycznie masz rację, nie zwróciłem dokładnie uwagi.

ocenił(a) film na 3
karczewk

Wiec Twa teoria bierze w łeb :)

ocenił(a) film na 7
shamar

nie bierze, bo cały czas mam na myśli serię ze starymi aktorami, która jest świetna, a presents wg. mnie jest z dupy

użytkownik usunięty
karczewk

można to też podzielić na wersję kinową i wideo, bo te części pomiędzy wychodziły tylko na tv

ocenił(a) film na 9
marksway

Dla mnie po prostu prze..zajeisty film!! też chciałbym zobaczyć za 10 lat wersje jak juz sa dziadkami ale nie dam rady wytrzymac bez kolejnej wersji;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones