PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=593914}
6,8 137 822
oceny
6,8 10 1 137822
6,0 15
ocen krytyków
American Pie: Zjazd absolwentów
powrót do forum filmu American Pie: Zjazd absolwentów

Właśnie skończyłem oglądać i... wow, jestem miło zaskoczony :)
Właściwie to nawet nie wiem od czego zacząć, może więc na wstępie poruszę kwestię tego,
co wiele ludzi zarzuca tej serii, a mianowicie że są to filmy dla idiotów itd, itd.
Czasem po ciężkim dniu miło jest usiąść wygodnie w fotelu, przysłowiowo wyłączyć mózg i
pooglądać coś, co poprawi humor i pozwoli zapomnieć o szarej codzienności.
W moim wypadku Zjazd Absolwentów sprawdził się idealnie :)
Gdybym miał polecić komuś ten film, to poleciłbym go głównie fanom pierwszych trzech części American Pie, którzy wraz z ich
bohaterami dorośli, bo moim zdaniem cały urok tego filmu to sentyment jaki wywołuje, jeśli
American Reunion to dla kogoś pierwsza część AP (ogólnie, lub z TYMI bohaterami) z jaką ktoś ma do czynienia to mogę się założyć że film wyda się przeciętny, bo nie ma w
nim aż tak dużo humoru, ale jeśli ktoś oglądał jedynkę w czasach jej świeżości... będzie
zachwycony :)
Zapraszam do dyskusji o filmie i o całej serii osoby które podzielają moje zdanie i jak ja chciały organizować wielkie domówki jak Steve Stifler ;)

ocenił(a) film na 9
mytnikarkadiusz

ta seria jest znakomita 4 czesci z orginalna obsada sa najlepsze,pozostałe sa gorsze lecz tez conajmniej dobre.stevmajster rzadzi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones