PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=3847}

Amerykańska opowieść. Feiwel rusza na Zachód

An American Tail: Fievel Goes West
7,1 1 031
ocen
7,1 10 1 1031
Amerykańska opowieść. Feiwel rusza na Zachód
powrót do forum filmu Amerykańska opowieść. Feiwel rusza na Zachód

Ten motyw na skrzypcach jest świetny! Niesamowita muzyka. Niby zwyła bajeczka, ale muze to dojebali jak do amerykańskiej megaprodukcji. Horner naprawde sie postarał

kendo777

Ja najbardziej pamiętam piosenkę śpiewaną przez myszkę - jak ona mi się szalenie zawsze podobała! Już swego czasu szukałam ego filmu i nie pamiętałam tytułu... Uparłam się na Feifera, Feiffera, Pheiphera i wszystkie pochdne. No i nic nie znalazłam. Zastanawia mnie, czy na soundtracku dostępna jest w/w piosenka... Muszę poszukać i się dowiedzieć ;>

minds

Cathy Cavadini (Tanya) - Dreams to Dream. Dokładnie o tym poprzednio mówiłam.

minds

Mógłbym jeszcze dodać popisowe wykonanie "The Girl I Left Behind",
piosenki która spokojnie moglaby się znaleźć na płycie z ponadczasowymi hitami country i nikt nie powiedziałby chyba ze to kawałek z filmu dla dzieci.Tekst jest dosyć frywolny w kazdym razie:D

ocenił(a) film na 9
kendo777

Ja mialam tak samo pewnego razu przypomnialam sobie o tej wspaniales bajce i nie moglam przypomniec sobie tytulu wiedzialam tylko ze cos z Ameryka :) Bajka naprawde swietna polecam

HollyShort

Coś pięknego. Ta bajka przypomniala mi najlepsze chwile dziecinstwa. Kiedys jej szukalam ale totalnie nie wiedzialam od czego zaczac. Wiedzialam tylko ze byla jakas bajka o myszach ale nawet tego nie bylam pewna. Swietna, polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones