PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=192780}

Amerykański Kickboxer 2

American Kickboxer 2
5,0 144
oceny
5,0 10 1 144
Amerykański Kickboxer 2
powrót do forum filmu Amerykański Kickboxer 2

Poszukuję dwójki z polskim lektorem i nigdzie nie mogę znaleźć tylko mi znalazło z tłumaczeniem
ruskim i bez tłumaczenia co mówią po angielsku szukałem na różnych stronach internetowych i tez mi nie znalazło
tylko mi jedynkę znalazło z polskim lektorem w internecie

ocenił(a) film na 7

jest na gryzoniu :-)

ocenił(a) film na 7

albo obejrzyj na necie bo fabula nie jest skomplikowana,a do zrozumienia to ci wystarczy-American Kickboxer 2 powinien mieć inny tytuł, bo to całkiem inna bajka. W tej części terroryści porywają córkę bogatej kobiecie, która jest związana z innym mężczyzną oraz prosi o pomoc dwóch jej kochanków, nie pamiętam już czy kochanków, w każdym bądź razie jej byłych . I później jak się okazuje nie wiadomo, który mężczyzna jest ojcem dziecka. Więc wracając do filmu to walki są na dobrym poziomie i co najważniejsze jest ich bardzo dużo, typowa nawalanka, że tak powiem, według mnie oczywiście, fabuła trochę kiepska, ale ogólnie miło się go ogląda. Więc jeśli miałbym wybierać to wolę drugą część od pierwszej.

użytkownik usunięty
kakarotto510

Dziękuję za informację niestety tylko znalazłem z ruskim lektorem na ruskich stronach niestety nie znalazłem z polskim lektorem ale nadal szukam

ocenił(a) film na 7

kimohc czytaj od konca tam jest z lektorem

ocenił(a) film na 6

Jest na yutubie z lektorem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones