PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33524}

Amerykański ninja

American Ninja
6,1 8 778
ocen
6,1 10 1 8778
Amerykański ninja
powrót do forum filmu Amerykański ninja

Cudo

ocenił(a) film na 8

stare naiwne dobre kino, hehe spotkałem kolesia na lotnisku w L.A w 2001r. stał borok sam,chyba na kogoś czekał ,podeszłem do gościa, a musze wam powiedzieć że mam ok. 1.98 i wydał sie taki malutki ,a pamietam ze na VHS był to kawał chłopa:) , zagadalem "Dudukof ,amerikan ninja?!!!" ,wieżcie albo nie koleś miał łzy w oczach że, ktoś po tylu latach go rozpoznał i chciał autograf ....hehe fajne wspomnienia

Disaster73

A skąd przyszłeś zanim do niego podeszłeś?

sb78

Hehe widzę , że treść pana sb nie bardzo zainteresowała :) còż mam nadzieję ,że przecinki dobrze stawiałem

ocenił(a) film na 8
Disaster73

Gratulacje kolego. To fajny epizod. A film fajnie się ogląda.

Disaster73

Mial lzy w oczach, bo pomyslal ze spotkal uposledzonego goscia i to go tak wzruszylo.

ocenił(a) film na 8
Losu7

Bawi pana ubliżanie ?️

Disaster73

Nie, tak se tylko przyszlem, przeczytlem i smiechlem.

ocenił(a) film na 8
Losu7

W sumie śmiesznie to opisałeś

ocenił(a) film na 7
Disaster73

Kogo spotkales? Bo nie wynika to chyba z Twojej wypowiedzi.

ocenił(a) film na 8
wrongman35

Dudikoffa

ocenił(a) film na 7
Disaster73

To swietna historia, miales szczescie i niewatpliwa przyjemnosc. Fajna sprawa. Gosc rzeczywiscie byl ikona kina klasy B, dobrego mordobicia. Niedoceniony mocno. Chodzilo to wszystko na VHSise az milo. Dobre wspomnienia.

Disaster73

podeszłem? Twoja historia jest tak prawdziwa jak i ten wyraz! - Podszedłem!!!

katana57

Jeśli facet mieszka w Stanach XX lat, to nie dziw się, że może walić byki pisząc po polsku. Moja dwie ciotki (siostry) w 1990 wyjechały do Kanady mają trochę ponad 20 lat, dziś często gubią słowa polskie i walą zamienniki angielskie. Po latach można niektóre niuanse pozapominać.

Disaster73

Fajna historia, troche zazdro. A Ci co i komentują negatywnie czyjąś historie ewidentnie wylewaja pomyje frustracji/ problemow na klawiature

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones