PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31040}

Love's a Bitch

Amores perros
7,8 70 356
ocen
7,8 10 1 70356
7,4 23
oceny krytyków
Amores perros
powrót do forum filmu Amores perros

polecam każdemu kogo choc troche bawi kino. Wiekszoc osob po jego obejrzeniu stwierdzi, że jest za trudny i nie postara sie go zrozumiec, ale naprawde warto xD Amores... jest rewelacyjny pod wzgledem przede wszystkim fabuły, to w jaki sposob losy bohaterów łacza sie jest niewyobrazalny, wrecz wzorcowy "etap" scenariusza. Naprawde genialny scenariusz, a reszta to tylko dobre dodatki ;) Dałem 9/10 bo na 10 zasługuje chyba tylko zycie realne :) pozdrawiam.

ocenił(a) film na 9
Majkel1031

zgadzam się w 100% ten film naprawdę robi wrażenie. trwa dosyć długo ale nie żałuje ani minuty poświęconej na jego obejrzenie. polecam!

ocenił(a) film na 9
Morrenka

Moim zdaniem Amores Perros wcale nie jest filmem trudnym w odbiorze.
Faktem jest, że pozostawia wrażenie "niedosytu", przynajmniej dla mnie, zmusza do dalszego myślenia o filmie i jest NAPRAWDĘ poruszający. Rewelacyjny- 9/10

użytkownik usunięty
dziwadlo

Witam!
Ja również jestem ogromnym fanem! Gorąco polecam utwór z filmu zatytułowany LUCHA DE GIGANTES!

Majkel1031

Film jest bardzo interesujący, ludzkie i psie historie są niezwykle prawdziwe. Samo życie, więc można było dać 10 ;)

ocenił(a) film na 9
Majkel1031

Już myślałam, że po "Babel" nic mnie tak nie zaciekawi. No, pomyliłam się. "Amores perros" równie wciągnął, równie zaciekawił, ponadto zszokował, ale nie zniesmaczył. Z czystym sumieniem 9/10. Wart.
Bo ludzie są dzikimi bestiami...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones