PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31040}

Love's a Bitch

Amores perros
7,8 70 348
ocen
7,8 10 1 70348
7,4 23
oceny krytyków
Amores perros
powrót do forum filmu Amores perros

Każda krytyka dziala na Was jak plachta na byka, piszecie ze ktos jest idiota czy debilem bo nie rozumie filmu.żalosne:) jest tyle gatunkow i tyle przeroznych filmow ze naprawde nie musi kazdy wszystkiego lykac.tak jak z zywnoscia jedni wiecej kasy wydaja na slodycze, drudzy wola owoce. jedni wolą chlac drudzy wolą ćpać. chociaz nie popieram ale tak jest swiat skonstruowany. ja wystawilam ocene 5/10 neutralna. nie nizej nie wyzej. film nie był slaby, ale byl zdecydowanie za dlugi, i wcale nie trzeba bylo wytezac umyslu tak jak napisal pewien :D ''prawdziwy znawca filmu'' na mnie nie wywarl wrazenia ale obejrzalam go do konca bo nigdy nie wylaczam niczego w polowie, no ale moj kolega zaczal ziewac i niestety usnal. bardzo lubie dramaty filmy psychologiczne jednak otym niestety szybko zapomne. nie poruszyl mnie nijak a szkoda

przepraszam za bledy jesli jakies wystapily, pisalam dosc syzbko, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 8
emilqa_3

trudno sie nie zgodzic :D
piekna kobieta piekne slowa hehe - jeden lubi to inny tamto - nie ma reguły ... odemnie 8/10 ... nawet dobry :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones