PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31040}

Love's a Bitch

Amores perros
7,8 70 356
ocen
7,8 10 1 70356
7,4 23
oceny krytyków
Amores perros
powrót do forum filmu Amores perros

Rzadko zdarza sie obejrzec tak dobre kino. Swietne zdjecia, muzyka, gta kazdego z
aktorow i nakreslone portrety psychologiczne postaci. Podobalo mi sie tez fajne delikatne
polaczenie watkow, cos jak w Pulp fiction. Film wg mnie jest przede wszystkim o utratach
(kazdy z bohaterow 3 glownych watkow cos traci) i konsekwencjach podejmowanych przez
siebie decyzji. W tle kazdego watku sa psy, towarzyszace kazdemu z bohaterow

Generalnie super film, oby wiecej takich

ocenił(a) film na 9
greg_00

+1 !!!

greg_00

Mam te same odczucia! super film!

ocenił(a) film na 8
greg_00

Nie jest to film łatwy i przyjemny, lecz nie świadczy to że jest słaby.
Według mnie jest to naprawdę dobry film w którym przedstawione są niełatwe życiowe ludzkie problemy w sposób bardzo realistyczny, świetna gra aktorska i muzyka.
Film ten( w sumie to jaki i każdy inny) trzeba oceniać z różnych perspektyw i choć nie należy do moich ulubionych gatunków to i tak oceniam go na 8/10.

ocenił(a) film na 8
greg_00

Też mi się ten film bardzo podobał, ale jednego nie rozumiem. Kto wykonywał głuche telefony do Daniela? To nie zostało wyjaśnione, a bardzo mnie to interesowało. Chyba, że coś przegapiłam. Potem niby ten El Chivo nagrywał się na sekretarkę swojej córki, ale ona chyba nic wspólnego z Danielem nie miała?

ocenił(a) film na 7
Monaco_filmweb

Telefony wykonywał reżyser. Taka jest moja teoria :D

ocenił(a) film na 9
Monaco_filmweb

Dawno temu widziałam ten film, ale z tego co pamiętam, to do domu (tam gdzie jeszcze mieszkał z żoną) dzwoniła Valeria (kochanka). A nie wiem czy potem też nie było czegoś takiego, że jak już zostawił rodzinę to dzwoniła żona. Jakby obie kobiety chciały sprawdzić czy jest teraz z tą drugą...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones