PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31040}

Love's a Bitch

Amores perros
7,8 70 348
ocen
7,8 10 1 70348
7,4 23
oceny krytyków
Amores perros
powrót do forum filmu Amores perros

Każdy ma prawo do własnej opinii, tak to już wiemy, ale nie potrafię zrozumieć ludzi, którzy oceniają np. High School Musical na 1 i to samo robią z Amores perros, albo co gorsza jak HSM oceniają na 10, a AP na 1;/...

Moim zdaniem powinien znajdować się w top100... Ciężki film owszem i trochę pokręcony, ale to jak jest zrobiony i co przedstawia czyni go takim dobrym. Seria Innaritu cała została zrobiona w specyficzny sposób i tylko bardzo uważny widz może zrozumieć te filmy (szczególnie 21 gramów)

ocenił(a) film na 10
jona13

Zgadzam się. Film powinien znajdować się w Top100. Ciężki do zrozumienia, ale mi się udało.

ocenił(a) film na 10
AliceJ

Nawet jeśli człek nie rozumie tego filmu, to i tak świetnie się go ogląda. Meksykański temperament plus znakomity scenariusz i świetna reżysersko-operatorska robota równa się 'Amores Perros'. Agresywny, 'mięsisty' dramat, i chyba najlepszy jaki widziałem. Peace. ;)

ocenił(a) film na 10
jona13

Tak jest. Bezwzględnie absolutnie dobry film, wart obejrzenia i polecenia. Peace.

ocenił(a) film na 9
lencuwu

I do tego ta muzyka,jak polewa czekoladowa na pysznym torcie.
Brzmi mi w głowie kilka dobrych lat.
Szczerze polecam film do oglądania i muzę do słuchania.

użytkownik usunięty
jona13

Film jest mocny ale jego brutalność jest uzasadniona, takie kino powinno się promować. Osobiście obejrzałam go 3 razy i napewno jeszcze do niego wrócę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones