PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31040}

Love's a Bitch

Amores perros
7,8 70 356
ocen
7,8 10 1 70356
7,4 23
oceny krytyków
Amores perros
powrót do forum filmu Amores perros

Musze sie pochwalic, ze dysponuje 2cd oryginalem. Jest ZAJEBISTY przez duze Z. Polecam!!!!!!!

ocenił(a) film na 10
Grinders

oj ja tez goraco polecam ten soundtrack! Rowniez jestem posiadaczka 2 cd ;)

ocenił(a) film na 9
Grinders

moja ulubiona piosenka z tego soundtracku to "Lucha de gigantes"...poprostu wymiata jeszcze w tej scenie gdy Bernal kocha sie z żoną swojego brata na pralce :)

ocenił(a) film na 10
scarface_2

Dla mnie tez ten kawałek jest najlepszy ale na równi z La Vida Es un Carnaval. A poza tym cała płyta jest świetna.pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10
Grinders

Cena tez jest zajebista- 90 zl:D. Ale sciagnalem najlepsze kawalki z netu i zgodze sie, ze muzyka jest naprawde swietna!

Grinders

a moze bys sie chcial nim podzielic? (:

u nas w miescie nawet nie maja tego soundtracku.. a z internetu moge sciagnac moze z 4 piosenki.. a na allegro sa same filmy, dvd, vhs, zero cds..

wiec w razie jakby ktos chcial mi cos przeslac to prosze napisac tutaj! 8320917
bym byla na prawde ogromnie wdzieczna, gdyz muzyka w tym filmie jest rewelacyjna!..

ocenił(a) film na 9
Grinders

A jest na nim kawałek z trailera??? Dla mnie boski!! Jak na razie udało mi się kupić tylko film VCD za 9,90zł w TESCO:) Teraz poszukam soundtrack'u.

Grinders

Soundtrack jest świetny! Jak juz raz go zapuszcę, to tak leci u mnie w kółko przez długie godziny. Właściwie to mogę powiedzieć, że dzięki niemu zakochałam się w latynoskiej muzyce, niewazne czy to rock, salsa, cumbia czy cokolwiek innego. Swoją drogą latynoski rock wymiata:)

ocenił(a) film na 9
Grinders

Siema mam prosbe poszukuje piosenki z filmu :D mianowicie leci gdzies okolo 1:57:25 jak etn stary czlowiek pali swoje psy i wczesniej tez sie pojawia jest to motyw grany na gitarze :D bardzo bym prosil o wynokanwce tytul albo moze ktos to ma dzieki za pomoc :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones