PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31040}

Love's a Bitch

Amores perros
7,8 70 335
ocen
7,8 10 1 70335
7,4 22
oceny krytyków
Amores perros
powrót do forum filmu Amores perros

nie kminie Octavio

ocenił(a) film na 8

w ogóle nie koduje, jak można trzepać dupe własnego brata i spokojnie patrzeć w lustro, panna ani była ładna, ani mądra a do tego z balastem. przegięcie na maksa. typ zamiast kitrać hajs gdzieś u siebie na melinie to dał jej wszystko i tyle ją widział potem. ale cóż, love's a bitch, right?

ocenił(a) film na 9
Blacha86

Ja nie "kminie" Ciebie...

ocenił(a) film na 8
David_Ames

aha czyli podniecają Cię takie ostre scenki, co? skoro nie kminisz kolegi, który zresztą ma rację.
fajnie jest rżnąć żonę swojego brata. no oczywiście. w takim razie ja też Cie nie kminię.

ocenił(a) film na 9
FREDLINA

Po pierwsze brat bardzo osobliwie traktował swoją żonę, bij ją wedle własnego uznania itp. Po drugie, serce nie sługa, tu nie tylko chodziło o to, że Octavio się w niej zakochał, ale chciał ją i jej dziecko ocalić od nędznego losu w małżeństwie z jego bratem złodziejem.

ocenił(a) film na 8
David_Ames

gdyby faktycznie było jej tak źle to by od niego odeszła, a nie przypominam sobie, żeby sie skarżyła. Mało tego, uciekła razem z nim, bo jednak go kochała. a co do Octavio- dolewanie oliwy do ognia i rozbijanie małżeństwa własnego brata, z którym mieszka sie pod jednym dachem śmierdzi na kilometr i nie powiesz mi, że nie.

Blacha86

Kolejny "czarno-biały" psycholog. Jak uważasz, że bite kobiety mają tyle
siły, żeby ot tak - odejść, to poczytaj sobie na temat problemu kobiet
uzależnionych od bijących mężczyzn. To mechanizm psychologiczny, a do tego
mężczyzna jest mimo wszystko w takim życiu elementem stabilizującym. Myślę,
że po lekturze materiałów na ten temat nieco zmienisz zdanie o sytuacji
takich kobiet.

ocenił(a) film na 9
Blacha86

Kochała obu na swój sposób, dlatego nie potrafiła wybrać.
Na początku odmawiała Octavio, ale później mu uległa.
Jednak jak sama zaznaczyła, Ramiro był jej mężem. Trud dokonania decyzji ją przerósł, wiec postanowiła utrzymać status quo.;]

ocenił(a) film na 9
cypeq

love's a bitch:
octavio ją kochał mimo że bylo żoną jego brata a ona kochała gościa ktory ją bił i traktował jak szmate.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
d5day

Ostatnia wypowiedź jest porażką,myślę, ze najwieksza kur...ą był brat Octavia- nie dosc, ze zone zdradzal, to takze bił, wymagał posluszeństwa.
Film,który nie ,,ucieka'' z głowy.

użytkownik usunięty
Blacha86

uwielbiam takie spontaniczne wypowiedzi. mają one w sobie taką młodzieńczą fantazję i entuzjazm, który ja już niestety dawno utraciłem ;)

ocenił(a) film na 8

uznam to za komplement;)

Tak tyle że ta spontaniczność młodzieńcza fantazja i entuzjazm jest spowodowany raczej brakiem wiedzy o zyciu.

ocenił(a) film na 8
devillived

po czym wnosisz? [hijo, chingar una mujer de tu hermano, aunque la golpea, eso no se hace...]

Blacha86

bardzo wieśniacka wypowiedź blachy. Wczuj się choć trochę w Octavio. jeśli nadal tego nie rozumiesz to nie oglądaj filmów bardziej ambitnych niż Szybcy i wściekli

ocenił(a) film na 8
bxter

w co mam się wczuć? family matters. zakazany owoc smakuje najlepiej, wiadomo, ale zobacz jak los pokarał octavio za jego "niebezpieczne związki". panna buchnęła mu cały hajs i nawet "adiós chiquito!" nie powiedziała...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones