PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731156}

Andron

Andròn - The Black Labyrinth
3,0 739
ocen
3,0 10 1 739
Andron
powrót do forum filmu Andron

Musiałem się naprawdę zmotywować, aby obejrzeć ten chłam do końca.Mozliwość przyśpieszenia odtwarzania filmu to chyba jeden z największych wynalazków XXI wieku. :D Nie ma sensu strzępić ryja i pisać jakieś wywody.Po prostu - omijajcie ten film szerokim łukiem, nie dajcie się zwieść ciekawym opisom i plakatom.Ten film nie ma NIC do zaoferowania.Ma takie dziury, banalne do bólu rozwiązania fabularne, że głowa boli.Ciężko tu mówić o scenariuszu, bo takowego zwyczajnie nie ma.Fatalne efekty specjalne, których i tak za wiele nie zobaczymy.Aktorstwo?Powiem tylko tyle - nie przepadałem nigdy za Baldwinem, ale tym filmem udowodnił mi jak słabym i marnym jest aktorem.Nie wiem czy jest jakaś grupa ludzi którym by się ten film spodobał .... może fanom Igrzysk Śmierci? :D Oni i tak nie są zbyt wymagający.

Savathus666

Myślałam, że znalazłam fajny film do obejrzenia, bo po opisie fabuły wydawał się dosyć ciekawy...ale czytając opinie ludzi, odechciało mi się. :C

ocenił(a) film na 3
Angeelaa

Ja miałem identycznie!Patrzę na opis i sobie myślę "Wygląda nieźle.Obejrzę.".Opinie i ocenę zawsze olewam, bo już kilka razy zdarzyło mi się obejrzeć dobre tytuły, które miały niską ocenę, więc sobie pomyślałem, że i teraz tak będzie.Tyle, że zazwyczaj takie filmy mają zarówno złe jak i dobre opinie..w tym przypadku są same złe. :D No ale trudno, co się zobaczy, to już się nie odzobaczy ;) .Czasami warto obejrzeć takiego gniota, bo dzięki temu można jeszcze bardziej docenić te dobre produkcje.

Savathus666

Ja właśnie zazwyczaj nie kieruje się opinią ludzi, ale że były tutaj akurat same negatywne, to wolę nie tracić czasu skoro to taki gniot. :))

ocenił(a) film na 3
Angeelaa

Akurat w tym przypadku, opinie ludzi okazały się pomocne.Niestety, nie wziąłem ich na poważnie, czego cholernie żałuje, bo tylko straciłem czas.Czas, który mogłem spożytkować na obejrzenie czegoś znacznie lepszego.No cóż, jedyne co można zrobić, to uratować kilka niewinnych dusz, które mają w planach obejrzeć tego gniota. :D A pozytywy z czasem się pojawią, to niemal pewne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones