PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=747851}

Ania z Zielonego Wzgórza

Anne of Green Gables
5,7 1 928
ocen
5,7 10 1 1928
Ania z Zielonego Wzgórza
powrót do forum filmu Ania z Zielonego Wzgórza

"W ciągu dziesięciu odcinków drugiego sezonu pojawiły się dwa wątki homoseksualne, wątek prześladowania osoby homoseksualnej w szkole i oczywiście standardowy ostatnio dla produkcji Netflixa wątek rasizmu i poprawności politycznej. Tak, to wszystko w Ani z Zielonego Wzgórza, lekturze szkolnej ( po reformie co prawda uzupełniającej, ale zawsze). Ani z Zielonego Wzgórza, która zachwycała pokolenia dziewcząt i do której nawet jako dorosła sięgam z dużym sentymentem. I przede wszystkim w Ani z Zielonego Wzgórza, która to jest afirmacją sielankowego, rodzinnego życia rolniczej społeczności w małym Avonlea, przesiąkniętą konserwatyzmem."

Całość recenzji na stronie magnapolonia org

rawkaz

Po pierwsze chcę zaznaczy że to nie serial od Netflixa :) - Po drugie zupełnie mi te wątki nie przeszkadzają, cóż widocznie podchodzimy inaczej do pewnych spraw.

rawkaz

Chyba Ci się troszeczkę ekranizacje pomyliły.

Kamila_Misiorek_1401

Ja to zacytowałem że strony magnapolonia. Prosze tam znaleźć i przeczytać całość.

rawkaz

Jprd to nie jest serial Ania nie Anna tylko zupełnie inna ekranizacja nie związana z netflixem przeczytaj najpierw pod czym wstawiasz komentarz

Kamila_Misiorek_1401

Ok. Moj błąd. Chodzilo o serial Netflixa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones