PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730844}

Anihilacja

Annihilation
6,2 101 936
ocen
6,2 10 1 101936
7,1 35
ocen krytyków
Anihilacja
powrót do forum filmu Anihilacja

Dosłownie jakby ktoś przeniósł Skoliodoi z jego książek. Nawet te "mutacje" pasują, choć nie do takiego stopnia jak w książce.

Czytał ktoś ksiażkę na podstawie której powstał film? Warto?

Viveroth

Też od razu pomyślałam o Dukaju. Takie pokręcone safari. Nie mogę się doczekać. I najpierw wezmę się za książkę.

ocenił(a) film na 8
Viveroth

Swietna książka.
Polecam

ocenił(a) film na 7
Viveroth

Też od razu skojarzyło mi się z Innymi pieśniami. Szkoda, że nie zekranizowali Dukaja. Ten pisarz zasługuje na międzynarodową sławę.

dejker

trwają prace nad tłumaczeniem ''Lodu''. poczekamy zobaczymy

ocenił(a) film na 7
RM_Wieslaw

Dobra wiadomość. Trzymajmy kciuki.

ocenił(a) film na 6
Viveroth

Cieszę się, że też tak myślicie :>

użytkownik usunięty
Viveroth

Po obejrzeniu filmu (książki jeszcze nie czytałem) też odniosłem wrażenie że gdzieś z czymś podobnym się spotkałem;) Dukaj. Lodowe struktury niczym Mimoidy z Lemowego "Solaris", no i ta bestia mówiąca głosem swoich ofiar - żywcem wyjęte Alzebo z "Księgi Nowego Słońca" Wolfe'a. Generalnie popłuczyny po innych, lepszych autorach. W fantastyce jak w muzyce - ciężko być oryginalnym.

ocenił(a) film na 4
Viveroth

O tak, też przyszło mi od razu na myśl skrzywienie od Dukaja, książka genialna, natomiast ten film... no cóż, dla mnie, poza paroma naprawdę dobrymi scenami to było kiczowisko niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones