PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730844}

Anihilacja

Annihilation
6,2 102 058
ocen
6,2 10 1 102058
7,1 35
ocen krytyków
Anihilacja
powrót do forum filmu Anihilacja

Mam pytanie odnośnie tatuażu węża w formie ósemki na przedramieniu bohaterów. Nie wiem czy zauważyliście ale pierwszy raz rzucił mi się w oczy u martwego żołnierza, który zamienił się w drzewo po tym jak Kane rozciął mu brzuch na basenie. Drugi raz ten sam tatuaż miała chyba ta ratowniczka medyczna, którą zabił niedźwiedź w domku. Później tatuaż którego na początku nie miała pojawił się u Natalie Portman. Ktoś może mi to wyjaśnić ??

użytkownik usunięty
sylwekb1988

Tatuaż oznacza nieskończoność. Temat poruszany jest w filmie dosyć wyraźnie, więc myślę, że właśnie o nieskończoność chodzi. Co do tego dlaczego akurat te osoby go miały, też niczego nie mogę wymyślić.

Ok, chodzi nam o to, jak ten tatuaż przenosił się na kolejne osoby?
Wiadomo że przenosząc się na innych bohaterów oznaczał ich skażenie genetyczne iskrzeniem, ale to zbyt trywialne tłumaczenie!
Pewnie jest jest jeszcze drugie dno tego znaku/tatuażu nieskończoności.
Dlaczego bohaterowie nie zwracali na to uwagi, że pojawiał się on u nich bez wytatuowania go. Dlaczego to bagatelizowali, jakby go nie widzieli?

ocenił(a) film na 9
sylwekb1988

Lena i jej mąż byli w wojsku i tam się poznali. Jak dla mnie to po prostu zrobili sobie taki tatuaż razem z całym oddziałem, w którym służyli, na pamiątkę. Lena odeszła z wojska z powodu małżeństwa z Kane'm, a on dalej jeździł na misje z swoim oddziałem, w tym na misję do Strefy X. Dlatego widzimy ten tatuaż również na przedramionach innych osób, niż tylko Leny i Kane'a.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones