PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730844}

Anihilacja

Annihilation
6,2 102 103
oceny
6,2 10 1 102103
7,1 35
ocen krytyków
Anihilacja
powrót do forum filmu Anihilacja

anihilacja

ocenił(a) film na 5

Dupy ten film nie urywa.

ocenił(a) film na 6
ibs11

ale wciąga, ciekawy pomysł + jedna dwie sceny, które wywoły u mnie lekki szok. Zakończenie mało zaskakujące wbrew temu co ktoś napisał poniżej.

ocenił(a) film na 5
Annash

Być może oglądałem nieuważnie, pewnie wrócę do tego filmu w większym skupieniu.

ocenił(a) film na 5
Annash

Które? Bo jedyne sceny które można uznać za szok to gadający niedźwiedź którego jak tylko usłyszałem to wiedziałem że to on i powiedziałem to na głos trochę spoilerując osobie z którą oglądałem. Druga to samobójstwo męża też wiedziałem co się dzieje zanim pojawiła się jego kopia na ekranie również spoilerując. Ogółem przewidywalny ten film aż do bólu, a poziom logiki a właściwie jego brak, leży i kwiczy

ocenił(a) film na 6
Mateusz_Ceglarz

scena z niedźwiedziem wywołała u mnie opad szczęki, scena z ruszającymi się wnętrznościami również, podobnie widok tego co stało się z owym żołnierzem, mam bujną wyobraźnie.

ocenił(a) film na 5
Annash

No więc to jedne z rzeczy które są dla mnie nie do strawienia. Wiecznie kręcące się wnętrzności, ciekawe w jakim modelu fizycznym się to spina w całość i nie ukręca, zaplątuje, zwyczajnie nie jest wstanie tego wykonać będąc dalej układem pokarmowym z dwoma końcami...?

ocenił(a) film na 6
Mateusz_Ceglarz

ale pytasz czy to możliwe?? a tam działo się coś co fizycznie było możliwe??

ibs11

Nie ma sensu wracać do tego filmu. Są tylko dwie sceny warte uwagi i choćbym chciał dać wyższą ocenę to nie mogę. Garland rozczarowuje na każdej linii. Chciał być jak Tarkowski, który realizuje powieść braci Strugackich, ale wyszło jak zawsze - byle jak.

ocenił(a) film na 4
ibs11

Proszę mi oddać dwie godziny życia. Poza ciekawa muzyką i niezłymi efektami to film jest z tych pseudointelektualnych. Odradzam.

ocenił(a) film na 8
ibs11

dlatego nie boli cię głowa

ocenił(a) film na 9
ibs11

Dziękujemy za wybitną recenzję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones