PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692085}

Anomalia

The Anomaly
5,3 6 690
ocen
5,3 10 1 6690
Anomalia
powrót do forum filmu Anomalia

Pomysł na prawdę fajny, fabuła tez ok. Ale trochę nudny, zwłaszcza te bijatyki. Można by też polepszyć klimat, może więcej dramatyzmu i efektownych widoków przyszłości? Sam nie wiem ale czegoś takiego brakowało Film dobry, ale źle mi się go oglądało.

ocenił(a) film na 2
WwFox

Też mi się wydaje, że sam pomysł miał bardzo duży potencjał i niestety tylko pomysł. Sceny walki są kiczowate i przedłużają się w nieskończoność, soundtrack jest beznadziejny, a cały film polega na motywie "budzę się - próbuje zrobić cokolwiek - zasypiam".

ocenił(a) film na 5
WwFox

Gdyby wykonanie było lepsze to na pewno by się go lepiej oglądało. Sam temat filmu mnie zainteresował, ale z minuty na minutę film robi się coraz nudniejszy. Średniawka.

ocenił(a) film na 3
WwFox

Faktycznie dobre ujęcie tematu. Ja nie dotrwałąm do końca, po 4 mordobiciu odpadłam. Te 9 minut i 47 (jeśli faktycznie o to chodzi) ciągnie się w nieskończoność. Szkoda, lubie SF miałam nadzieję na coś dobrego.

ocenił(a) film na 5
WwFox

Brakowało powiewu świeżości bo jak się dobrze zastanowić to w filmie były same oklepane pomysły.

ocenił(a) film na 7
WwFox

Zgadzam sie co do tych trwajacych w nieskonczonosc scen walk. Nie wiem skad taki pomysl, troche mnie to draznilo. Jednak pomysl na film ma swoj potencjal i wciagnelo mnie. Niskobudzetowy obraz, a szkoda. Jakby dosypac troszke pieniedzy na efekty specjalne wyszloby cos na prawde niezlego. Mimo tego mi sie podobalo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones