PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692085}

Anomalia

The Anomaly
5,3 6 690
ocen
5,3 10 1 6690
Anomalia
powrót do forum filmu Anomalia

Niedoceniony

ocenił(a) film na 7

Film nie jest genialny, nawet bardzo dobry ale według mnie dobry. Ale czytając wpisy wielu osób to przeraża mnie że ludzie nie mogą zrozumieć fabuły tego filmu, takim to już tylko zostaje oglądać Transformersy chociaż może i ich nie do końca rozumieli.
A wracając do filmu to: pomysł na film fajny, realizacja może przeciętna ale ogólnie to film dobry i da się obejrzeć.

phoenixpx

Zdecydowanie film da się obejrzeć.
Realizacja faktycznie mogłaby być nieco lepsza, ale naprawdę za pomysł z rozmachu dałem mu 7 - choć normalnie wahałbym się między 5 a 6. Jak dla mnie trochę przesadzili z tymi walkami w zwolnionym tempie a'la Matrix. Ale to niuans. A zrozumienie fabuły nie powinno sprawiać problemów osobom lubiącym takie gatunki.
Sięgnąłem po ten film zupełnie przypadkowo i nie żałuję.

ocenił(a) film na 6
phoenixpx

Film ciekawy i całkiem niezły. Wkurzały mnie tylko te sceny walki bo wyglądały kretyńsko w tym zwolnionym tempie, a taki sposób filmowania nic nie wnosił, a w sumie nawet momentami śmieszył.
Ale cała fabuła ciekawa i cieszę się ze się nie zasugerowałem oceną i wpisami bo mimo wszystko warto ten film obejrzeć

ocenił(a) film na 7
phoenixpx

jak najbardziej przedmowcy maja racje odnosnie zakonczenia co o nim myslicie? czyzby ktos nadal go kontrolowal? :D

phoenixpx

co masz do Transformers buraku twoja wypowiedź to tylko powtarzanie dobry film co zdanie ale elokwentnie....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones