PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693708}
4,3 707
ocen
4,3 10 1 707
Antisocial
powrót do forum filmu Antisocial

Gra aktorska głównych bohaterów nie powala, lecz Historia "epidemii" na swój sposób inna od reszty "Zombie podobnych wirusów" Choć jesli mnie pamięc nie myli coś podobnego było w "Puls/Puls2" jeśli sie myle niech mnie ktoś poprawi. Tak jakby była w tym filmie ukryta wiadomość że Serwisy społecznosciowe typu FB Po prostu nas odmóżdżają i żebyśmy czekali jak "to" spotka i nas w nie dosłownym tego zdania znaczeniu. W sumie Wracając do filmu :D Na nude Fajny, momentami ciekawy, półtora godziny przy sniadaniu/kolacji powinno szybko wam zlecieć ;)

ocenił(a) film na 4
Mikatsu24

1. Inne nie zawsze znaczy dobre. Można wpaść na oryginalny pomysł, który nie ma zupełnie żadnego zastosowania i właśnie czymś takim jest dla mnie ten film.
2. "w tym filmie ukryta wiadomość że Serwisy społecznosciowe typu FB Po prostu nas odmóżdżają" - Ukryta? Autorzy obrzucają nas tymi fecesami od połowy filmu średnio co 5 minut, ciskając nic nieznaczącymi pseudointelektualnymi hasłami. Wygląda to tak jakby mieli widza za idiotę, który nie potrafi samodzielnie myśleć i trzeba mu fabułę filmu streścić 10 razy podczas seansu.

Jak dla mnie jedyne czym film się jest przyzwoita strona techniczna. Jak na taką niszówkę można pochwalić charakteryzatora, kompozytora i momentami reżysera. Są to jednak raczej pochwały za wybijanie się ponad poziom żenady jaki prezentuje chociażby scenariusz,

ocenił(a) film na 4
DeGreZet

Jak dla mnie jedyne czym ten film się broni*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones