PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=218827}

Ashura

Ashura-jô no hitomi
5,6 416
ocen
5,6 10 1 416
Ashura
powrót do forum filmu Ashura

jak ktos cierpi na bezsenność film kompletnie mi sie nie podobał
banal jak ich duzo
2 tylko dlatego bo ogladalem z lek

ocenił(a) film na 1
gregory666

film spod znaku "drętwej gadki" ... nieumiejętnie zrobiona guma do żucia
... banał goni banał ... ani to bajka dla dzieci ... ani fantasy ... ani
historyczny ... pseudo-kostiumowy ... nudny do przesady :/

ocenił(a) film na 6
contrapatic

film był by fajny, gdyby nie efekty specjalne klasy B jeśli nie gorzej. Momenty gdy widać to niebo sztuczne przepływające jak rzeka. Mogli już nakręcić prawdziwy widok. Doszukać się można więcej takiej lipy. Gdyby nie takie rzeczy film byłby naprawde spoko.

ocenił(a) film na 1
gregory666

no chociaz fajne dupy były:)

ocenił(a) film na 1
gregory666

Efekty specjalne na niespotykanym w dzisiejszych czasach niskim poziomie - fakt.
Zwróćcie jednak uwagę, że film oprócz strasznych dłużyzn, banalnych i monotonnych dialogów oraz kretyńsko-dziecinnej fabuły dodatkowo karmi nas wyjątkowo słabo zmontowanymi i fatalnie zagranymi scenami walk. Zwróciłem szczególnie uwagę na finalną walkę Ashury z Izumoto. To co ta dziewczyna wyprawiała (jakieś dziwne machanie mieczem oburącz) to szczyt niekompetencji i po prostu złego przygotowania aktorki do gry w filmie.
Niezmiernie rzadko wystawiam taką notę ale sorry, naprawdę w tym "dziele" nie dopatrzyłem się ani jednego plusa - 1/10.

PS. I dodatkowo 120 min! Koszmar...

ocenił(a) film na 4
stasiuvino

Kolega wyżej pięknie to ujął. Film polecam tylko wytrwałym fanom tego gatunku. Zawrotny film akcji to na pewno nie jest. Moja ocena 4/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones