PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=681326}
6,3 4 042
oceny
6,3 10 1 4042

Ask Me Anything
powrót do forum filmu Ask Me Anything

Przeczytałam kilka teorii co do zakończenia i nie jestem pewna, ale nie widziałam żeby ktoś pomyślał o tym co ja.
Może osobą, która zadzwoniła był Joel? Ten jej "przyjaciel". Wsiadła z nim do samochodu i wyjechali. Albo jego matka, która po nią przyjechała, by zabrać ją do niego?
Nie wiem, ale takiego zakończenie nigdy w życiu bym się nie spodziewała. Miałam ciary na koniec.

ocenił(a) film na 7
roszpunka99

Też tak myślałem,. Tym bardziej, że Katie chciała się z nim wcześniej spotkać, lecz nie mogła ze względu na jego stan.
Jednak chyba ten Joel nie byłby w stanie tego zrobić po tej próbie samobójczej i pobycie w szpitalu (moim zdaniem przebywał wówczas tam dalej).
Ciekawe jest, że detektyw nie przesłuchiwał w końcówce filmu Joela, ani jego matki, co by na niego wskazywało.

ocenił(a) film na 6
Ravoner

Nie żeby coś ale przecież detektyw z nim rozmawiał. Powiedziane było tylko ze strasznie żałuję ostatniej wiadomości jaka do niej wysłał wtedy bo była strasznie okrutna. Załamał się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones