PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659803}
5,6 83 876
ocen
5,6 10 1 83876
3,5 19
ocen krytyków
Assassin's Creed
powrót do forum filmu Assassin's Creed

Plusy i minusy

ocenił(a) film na 2

Zacznę od minusów, żeby mieć je z głowy zanim będę mógł przejść do plusów:

- brak jakiejkolwiek logicznej fabuły
- dialogi podszyte patosem niczym w amerykańskich filmach wojennych, lub będące onelinerami, ale w tym złym znaczeniu, a nie jak u Schwarzeneggera
- muzyka, która przez długi czas potrafi utrzymać jedną nutę, bo to epickie
- slow motion przemieszane z kompletnie chaotycznym hipermontażem (nie wiadomo kto kogo czym i po co)
- po każdym ciosie postaci muszą na chwilę zatrzymać się w mega epickiej pozie (brakuje tylko sędziów z ocenami)
- kompletnie płaskie postaci (zwłaszcza drugoplanowe)
- brak logiki w postępowaniu bohaterów
- brak rozrywki - ten film sam się traktuje strasznie serio - ani jednego żartu!
- ogólna przeepickość w każdym ujęciu

wayzee

A jakieś plusy? Gościu, wymieniłeś same minusy....

ocenił(a) film na 2
Dziku53

A sorry, zapomniałem. Już wymieniam:

ocenił(a) film na 6
wayzee

Gdzie te plusy ?

ocenił(a) film na 2
lubiekakao

Przecież napisałem

ocenił(a) film na 7
wayzee

Na pewno jakiś plus musi być xd Filmu nie oglądałem jeszcze ale stroje i w ogóle otoczka (opieram się na klipach i zwiastunach) jest wierna uniwersum AC :) I to powinno być uznane za plus xd

ocenił(a) film na 2
Peplik11

Ale co to ma być, że mam doszukiwać się plusów. Film powinien sam się bronić, a nie, że muszę szukać. To jest bez sensu. Szkoda, po prostu szkoda, że taki chłam wyszedł z tak fajnej serii. Niestety to, co się sprawdzało jako gra, okazało się nieprzetłumaczalne na język filmowy. Nie w takiej formie. Jeszcze raz, szkoda.

ocenił(a) film na 7
wayzee

Ale tego nawet szukać nie trzeba było xd Wystarczyło spojrzeć po prostu na stroje asasynów czy templariuszy ... Jak zwykle wpuszczono do montażowni jakiegoś bezmózga który wszystko zmontował tak żeby nikt nie wiedział o co chodzi bo inaczej tego wytłumaczyć nie umiem skoro jeszcze 2 miesiące temu film miał długość 2h 30min a teraz LEDWO 2h... Albo wycięli więcej nudnego chłamu i zostawili sceny które były jeszcze zjadliwe ale przy tym ucierpiała fabuła :/

ocenił(a) film na 2
Peplik11

Dla strojów to na Fashion Week się chodzi, a nie do kina.

ocenił(a) film na 6
wayzee

Na plus na pewno może być rzucenie ostrzem w taflę wody przed wpadnięciem do niej. Chociaż tyle musisz przyznać ;)

ocenił(a) film na 2
JohnnyRyper

Żebym to ja pamiętał. Mój umysł kompletnie wyrzucił ten film z pamięci, co oczywiście też o czymś świadczy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones