PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=772805}
5,9 40 597
ocen
5,9 10 1 40597
6,9 43
oceny krytyków
Atak paniki
powrót do forum filmu Atak paniki

Czy polskie kino nie może zrobić nic oryginalnego?Po krótkim teaserze odnoszę wrażenie, że film może przypominać argentyńskie "Dzikie historie". Mimo to, jeśli wyjdzie choć w połowie tak dobrze jak we wspomnianym filmie, to i tak chętnie obejrzę.

ocenił(a) film na 4
mojomr_

Widzę, że nie mamy szans się zrozumieć. Ale jeszcze raz piszę, to że dopiszesz do scenariusza na koniec jego tworzenia: To Jolkę zrobimy siostrą Janusza, a Marek niech będzie kochankiem Zosi, nie zrobi z tego filmu życiowego ani trochę, jeżeli to wszystko nie będzie skądś wynikać i do czegoś zmierzać. A te Twoje "życiowe sytuacje" to sorry, ale Paolo Coelho trochę mi przypomina i jego "głębokie" cytaty. Film ma dużo niepotrzebnych scen, które nic nie wnoszą i beznadziejnie słabe zakończenie.

ocenił(a) film na 7
Alex303

"Widzę, że nie mamy szans się zrozumieć."
Bywa. Nie musimy, przecież.
"Film ma dużo niepotrzebnych scen, które nic nie wnoszą i beznadziejnie słabe zakończenie."
Mam całkiem inne zdanie. Ale to zupełnie inna historia.

ocenił(a) film na 5
domino

wydaję mi się, że porównywanie Ataku paniki do Dzikich historii to jakby porównać Ojca Mateusza do Ojca Chrzestnego

domino

Ależ ten film był zabawny, zrzygałem się ze śmiechu jak Żmijewski w samolocie.

ocenił(a) film na 8
domino

Wielu krytyków filmowych pisało, że w obecnych czasach orignalność już nie istnieje, bo wszystko już zostało przedstawione i obecni twórcy filmowi tworzą filmy na podstawie zlepek innych filmów i pomysłów, które zaczerpnęli oglądając coś innego. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones