PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=335858}
7,3 628
ocen
7,3 10 1 628
Athadu Poszukiwany
powrót do forum filmu Athadu - Poszukiwany

ale ja mogę zacząć; zachęcam do zobaczenia tego filmu, bo jest tego wart; wspaniali aktorzy, świetna muzyka, sporo humoru, są też smutniejsze momenty. Generalnie "Athadu" to wyśmienita zabawa. POLECAM!

ocenił(a) film na 10
Elinor

zgadzam sie w 100% ogladałas go na 3BDB? ja byłam i piszczałam jak głupia:D Mahesh i Trisha wymiatają:D

olszynka

Też widziałam na 3BdB... Było genialnie!

Elinor

tak na 3bdb, oprócz tego widziałam jeszce KANK; ale Athadu o wiele lepsze.

ocenił(a) film na 10
Elinor

ja po bilecie na drugi dzien musiałam jeszcze raz obejrzec wiec sobie w domu pusciłam, ale nie ma to jak na duzym ekranie... podobno bdb ma wrócic do wawy i ma byc bis, poszłabym jeszcze raz na athadu:) kocham ten film!!! non stop zasłuchuję się muzyką z tego filmu :D

ocenił(a) film na 10
Dziubas

to co jest napisane jako Dziubasek to pisałam ja, bo nie zauwazyłam ze jestem zalogowana na konto siostry :P

Dziubas

Ja widziałam Athadu na bilecie po raz pierwszy, więc teraz na gwałt szukam kogoś, kto może mi to pożyczyć :) Było świetnie, na 100% pójdę jeszcze raz w Lublinie...

ocenił(a) film na 10
Milusia

Tez bym poszła jeszcze raz:P jednak w domu na telewizorze to nie to samo co na wielkim ekranie:P

hehe a pamietacie to?;>
http://www.youtube.com/watch?v=OjqqNL12dSs

kocham tą scenę i muzyke, ktora leci w jej trakcie <3

Elinor

POszujuję muzyki z tego filmu...jakby ktos miał niech mi prześle :marytna89@o2.pl, albo poda linka na stronie. Byłabym bardzo wdzięczna!

ocenił(a) film na 10
marytna89

Muzykę z Athadu możesz sciągnąc stąd:
http://www.123musiq.com/Athadu.htm
niestety tylko w formacie wmv a nie mp3 ale dobrej jakości jest:)

A w tą sobotę czyli 1.12 jest powtórka Athadu w kinie Muranów w Warszawie o 15.30 :) bilety po 18zł:) więcej informacji na www.bollywood.pl w zakładce Wydarzenia. Ja idę na bank:D A Wy???

ocenił(a) film na 7
Elinor

Film typowy dla bollywood'u i jak najbardziej adresowany do kobiet poza jego granicami. O tym filmie można zarówno powiedzieć że jest klasyczny dla tego regionu i że nie jest, bo efekty rodem z matrixa mogą w nim zaskakiwać. Ogólnie uśmiałem się na filmie choć po pierwszych 20 minutach miałem ochotę z niego zrezygnować. Film dla wytrwałych w moim mniemaniu bo za taką osobę się mam ale w tym przypadku wytrwałości nie żałuję i polecam nawet, szczególnie tym którzy lubią się pośmiać i chcą wchłonąć odrobinę indyjskiej kultury. pzdr .

elessar23

Tak dla jasności, Athadu nie jest z bollywood. To czysty tollywood, czyli południowiec indyjski. Dlatego nie pasował do tradycyjnego obrazu bolly :) W tolly matriksy, maczety i kupa scen walki to normalka.

ocenił(a) film na 8
Milusia

A co powiesz o Jestem przy tobie
Też były super efekty walki
Co do matrksów to ten z walki w kosciele był niezły ale ten z polskich Dublerów był o wiele lepszy

ocenił(a) film na 10
giovanni50

Po za tym w Tolly policja często jest pokazana z tej złej strony.Korupcja,gwałty to częste tematy,a walki maczetą i kobiety jako bezbronne i hołdujące tradycji osoby są pokazywane.Tolly i Kolly są b.brutalne.

tajnyagent016

Tolly pokazuje życie takie jakie jest - także w naszym kraju

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones