PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99410}

Atlantyda: Powrót Milo

Atlantis: Milo's Return
6,0 10 256
ocen
6,0 10 1 10256
Atlantyda: Powrót Milo
powrót do forum filmu Atlantyda: Powrót Milo

co to miało być??

ocenił(a) film na 3

Jedynka była w porządku - żadna rewelacja, ale to?! Film podzielony na epizody, jakby scenariusza zabrakło. A z resztą i to kiepskie. Oczekiwałam cały film, że te fragmenty będą miały jakieś wspólne zakończenie, jakieś powiązanie... dupa. muzyka? No cóż muzyki to już w jedynce nie było, więc tym się nie rozczarowałam.

Tylko oglądając Disneya, człowiek w różnym wieku dostrzega inne wartości przekazywane przez dany film. Pocahontas, Król Lew, Alladyn - typowe klasyki. Atlantyda została zrealizowana na typowa bajkę dla dzieci XXIw. A szkoda

Ogólnie to 4/10. Za humor - bo jedynie tego nie zabrakło:)

ocenił(a) film na 3
k_ota

I jeszcze animacja głupia. T-O-T-A-L-N-A Ż-E-N-A-D-A!

k_ota

Niestety, ale się zgodzę. Druga część jest masakryczna. Czułam się trochę, jakbym oglądała Scooby'ego Doo: jakaś mroczna tajemnica danego miejsca, którą Milo & Company muszą rozwikłać. DNO!

ocenił(a) film na 8
k_ota

No nie przesadzajcie, fakt nie jest to na miare pierwszej części, ale wyjaśnia wiele sytuacji, są (w pewnym sensie) powroty do przeszłości. Przyznam, że koniec nie jest satysfakcjonujący, ale dla dzieci ważne jest, że dobrze się skończyło. :/

ocenił(a) film na 9
meihna16

No cóż, muszę przyznać, że dwójka nie dorównuje zdecydowanie jedynce, ale jednak mnie się ona podoba. Choć oczywiście wolałbym, żeby to była jedna, długa i ciekawa przygoda, choć nie mogę powiedzieć, by te trzy przygody były nudne. Poza tym drużyna jest urocza jak zawsze i trudno jej nie lubić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones