PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641008}
5,4 686
ocen
5,4 10 1 686
Augustine
powrót do forum filmu Augustine

(po ciekawym zwiastunie) i lekko sie zawiodlem. Bardzo sredni dramacik.

ocenił(a) film na 6
morgoth_1973

Ciekawy pomysł, dobra gra aktorska (Lindon!), mroczny i posępny klimat ale... film trzyma w napięciu jedynie przez pierwsze 30-40 minut.

ocenił(a) film na 5
morgoth_1973

Zgadzam się w 100%. Średni, to było pierwsze co pomyślałem po obejrzeniu, ale co dziwne zazwyczaj nieomylny filmweb, tym razem się pomylił sugerując 32% w moim guście. Może to dlatego, że film ma wciąż bardzo mało ocen.

ziutek_brodacz

NIestety, niestety, muszę się podpisać ręcyma i nogyma. Temat zmarnowany. Jedyną jego zaletą jest klimat. Tak chwalona "warstwa psychologiczna" ogranicza się do pokazywania napięcia seksualnego oraz smutnych rozmów z żoną. Za mało własnie jest dla mnie tutaj wgłębienia się w psychikę całej trójki - pokazanie napięcia erotycznego i pożadania to nie to samo, co emocje, odczucia i przemyślenia.

ocenił(a) film na 5
Szarobure

Właśnie z tego mógł być dobry dramat psychologiczny,liczyłem na coś głębszego bo wyszedł średniak trzyma w napięciu przez pewien czas tylko.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones