PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32256}

Austin Powers i Złoty Członek

Austin Powers in Goldmember
5,4 21 676
ocen
5,4 10 1 21676
5,3 3
oceny krytyków
Austin Powers i Złoty Członek
powrót do forum filmu Austin Powers i Złoty Członek

To niestety już nie to co poprzednio, ale dało się przetrzymać. Kilka gagów w naprawdę dobrym starym Austinowskim tonie (fontanna lub wizyta u lekarza na okręcie złego), do tego więcej tańca i takich delikatnych żartów. Twórcy postawili na moc gwiazd i na wyśmiewaniu stereotypów i postępowania różnych narodów, co nie w każdym momencie wyszło na plus(zwłaszcza zastąpienie super seksownej Liz Hurley, przepiękną Beyonce, jednak mniej utalentowaną aktorsko).
Wątki poboczne i ostateczne rozwiązanie parodiujące opery mydlane też całkiem dobre.
Ciekawe połączenie wszystkiego z kinem.
Jednak za dużo nowości, za mało Austina Powersa.
I w sumie dziwnie określona jest rzeczywistość, nie wiadomo czy toczy się zaraz po 2. części czy dużo później...
Ocena:5,5/10

ocenił(a) film na 3
zwichrowaniec

Kicz,Kicz i jeszcze raz kicz jak to mozna ogladac i kogo to smieszy jak cala seria jest glupawa i smieszna dla niedorozwinietych nastolatkow ode mnie 3/10.

ocenił(a) film na 9
Ziko81

Ja wczoraj obejrzałem chyba z 10 raz i za pare miesięcy obejrze znowu. Dla mnie ta seria to mistrzostwo świata a nie jestem już nastolatkiem. Taki humor trzeba lubić. Fakt momentami to tak zwane dick'n'fart jokes ale pompa z serii bondowskich i elementy parodiowe innych filmów są dla mnie o wiele lepiej zrobione niż w takim Strasznym Filmie. A Dr Zło i Goldmember wymiatają :) Yesh Yesh! Very toight!

ocenił(a) film na 5
tit

Racja trzeba lubić. Taki trochę brytyjsko-amerykański humor.
Jednak poprzednie części zdecydowanie lepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones