PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=711933}

Auta 3

Cars 3
7,2 36 960
ocen
7,2 10 1 36960
6,4 15
ocen krytyków
Auta 3
powrót do forum filmu Auta 3

Śmierć złomka

ocenił(a) film na 8

Skoro zmarł Pyrkosz to za pewne uśmiercą i złomka. Więc jednak nie oglądam ,bo bez złomka to nie ,,Auta".

ocenił(a) film na 8
kamil-pawel

Albo zastąpią go jakimś beznadziejnym dubbingowcem. Czyli wszystkie kultowe serię poszły do piachu. Shrek się skończył Epoka lodowcowa i Madagaskar zostały zniszczone przez nie udolność twórców. No i zostały nam tylko Auta które właśnie się zmarnowały przez śmierć aktora najlepszej postaci.

kamil-pawel

Shrek się jeszcze nie skończył piąta część jest już w produkcji

ocenił(a) film na 8
wojtek3_2

Ale co miało by być po czwartej części ,bo raczej preqelu by nie zatytułowali Shrek 5.

ocenił(a) film na 7
kamil-pawel

No ale skąd wiesz, że Pan Witold nie zdążył nagrać dialogów? Ja mam nadzieję, że zdążył... wszędzie szukam informacji i nigdzie nie ma :/

ocenił(a) film na 8
Pepsaj

Ale to by tak szybko kręcili premiera dopiero w czerwcu.

ocenił(a) film na 7
kamil-pawel

Nie znam się, ale mnie się wydaję, że jak film ma premierę w czerwcu to w kwietniu już powinno być wszystko ponagrywane, zostać powinna tylko promocja itd. Ale tak jak mówię, ja się nie znam, tylko spekuluję. Życzeniowo w dodatku.

ocenił(a) film na 8
Pepsaj

Jeśli będzie już dokładna obsada na Wikipedii i na filmwebie i będzie w niej Pyrkosz to widocznie zdążył przynajmniej mam taką na dzieją. Jeśli nie to najwyżej pójdę na minionki.

ocenił(a) film na 9
kamil-pawel

Kamilu, złomka na pewno z tego powodu nie uśmiercą, bo Pan Pyrkosz był polskim aktorem, a nie tak jak Paul Newman... Nie mniej jednak z tego, co było widać po zwiastunach, to złomek już chyba nie będzie grał pierwszych skrzypiec :( jest więc i może nadzieja, że Pyrkosz zdążył nagrać swój głos :) choć wątpię...

ocenił(a) film na 8
SherlokHolmes

Chyba nie ,bo w zwiastunie złomek miał inny głos. Chociaż często w zwiastunach dają inny dubbing niż ten oginalny.

ocenił(a) film na 8
kamil-pawel

Już na Wikipedii jest Polska obsada. Teraz Złomka będzie grał Marian Opania. Czyli dobrze rozpoznałem głos. Mam nadzieje że dobrze wyszła gra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones